Украина Реформы

Компанія Dragon Capital стала стратегічним партнером Київської школи економіки!

Kyiv School of Economics

РРРекекРлалаРмамаРРР · 

Компанія Dragon Capital стала стратегічним партнером Київської школи економіки!

Для нас честь співпрацювати з цією потужною інвестиційною компанією України, оскільки тут мріють побудувати свою кар’єру випускники KSE.

Із 2016 року організація здійснювала корпоративну підтримку навчальних програм Школи. У 2018 році Dragon Capital стала партнером конференції з дизайну аукціонів, а уже цього року компанія надала інституційну підтримку, яка дозволяє розвивати викладацький склад таудосконалювати навчальні програми в KSE.

Томаш Фіала, генеральний директор Dragon Capital: “KSE має відмінну репутацію та навчає студентів за найкращими світовими програмами. За якістю освіти цей учбовий заклад може сміливо конкурувати із західними університетами. Випускники Школи працюють у нас в Dragon Capital, а також в інших успішних компаніях, в міністерствах і міжнародних фінансових установах. Нашій країні дуже потрібні професійні економісти, тому ми раді надавати підтримку KSE для її розвитку”.

Ми щасливі, що Dragon Capital поділяють наші цінності та прагнення у побудові системи якісної економічної освіти в Україні.

Київська школа економіки щиро вдячна за довіру та інституційну підтримку!

____________

Dragon Capital – це найбільша інвестиційна компанія України, що надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями і борговими інструментами, супровід угод по залученню капіталу, прямі інвестиції і управління активами. Компанія заснована у 2000 році в Києві. У 2007-2017 рр. міноритарним пакетом Dragon Capital володів Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.

#ksecircle

Залишити відповідь