Украина и Канада

В Оттаві відбувся урочистий вечір вшанування представників Збройних сил Канади, які брали участь у тренувальній місії «UNIFIER»


Embassy of Ukraine in Canada / Посольство України в Канаді

2 год · 

В Оттаві відбувся урочистий вечір вшанування представників Збройних сил Канади, які брали участь у тренувальній місії «UNIFIER»
У заході, який проходив в Посольстві України в Канаді взяли участь Міністр національної оборони Канади Харджіт Сейджан, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко, заступник начальника Штабу оборони ЗС Канади генерал Пол Вінник.
На урочистому прийнятті також були присутні члени канадського парламенту, високопосадові представники урядових кіл, представники іноземного військово-дипломатичного корпусу, акредитованого в Канаді, військовослужбовці та працівники Міністерства національної оборони та Збройних сил Канади, представники української громади.
Заступник Міністра оборони України виступив із промовою, в ході якої висловив подяку Уряду та Збройним силам Канади за всебічну підтримку України в боротьбі з російською агресією, висловив сподівання на продовження мандату операції «UNIFIER». 
Анатолій Петренко від імені Міністра оборони України в урочистій обстановці вручив представникам керівного складу та військовослужбовцям Збройних сил Канади пам’ятні відзнаки українського оборонного відомства.
Під час заходу канадською стороною була озвучена незмінна позиція Канади щодо підтримки боротьби України за відновлення територіальної цілісності, суверенітет та незалежність, засудження агресії Росії, засвідчена готовність і надалі всебічно сприяти розвитку бойових спроможностей Збройних Сил України.
Зазначена позиція була чітко окреслена у виступах Міністра національної оборони Канади, заступника начальника Штабу оборони, парламентарів та військовослужбовців ЗС Канади, які брали участь в операції «UNIFIER».

Залишити відповідь