Украина и США

Від #США до ЗС України поставлено близько 400 одиниць основних зразків ОВТ та понад 9 500 інших, – генерал-майор Микола Шевцов


Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

???? Від #США до ЗС України поставлено близько 400 одиниць основних зразків ОВТ та понад 9 500 інших, – генерал-майор Микола Шевцов / “The United States of America #USA, within the framework of providing material and technical assistance for the Armed Forces of Ukraine, provided about 400 units of main samples of weapoms and military equipment and and more than 9,500 units of other #WME to military units of #AFU: anti-tank guided missile systems, counter battery radar systems, unmanned aerial systems, various modifications of Hummer vehicles, including armored and sanitary, radio stations of various modifications, thermal imaging and night vision devices, counter sniper system,” said the Chief of Armament of the Armed Forces of Ukraine Major General Mykola Shevtsov.

Про це сьогодні, 11 березня, повідомив під час брифінгу в Києві в прес-центрі Міністерства оборони України начальник Озброєння ЗС України генерал-майор Микола Шевцов.

– У рамках надання матеріально-технічної допомоги від Сполучених Штатів Америки було поставлено до військових частин близько 400 одиниць основних зразків ОВТ та понад 9 500 одиниць інших приладів та техніки, – наголосив начальник Озброєння ЗС України. – Серед них: протитанкові ракетні комплекси, радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби, безпілотні авіаційні комплекси, автомобілі підвищеної прохідності “Hummer” різних модифікацій, у тому числі броньовані та санітарні, радіостанції різних модифікацій, тепловізійні та нічні прилади, антиснайперські системи.

Водночас, для забезпечення потреби ЗС України у відновлені ОВТ, в період 2014-2018 років збільшено виробничі можливості частин технічного забезпечення Збройних Сил України, а також оптимізовано їх структуру та чисельність. Зокрема, переформовано 11 ремонтних рот в ремонтно-відновлювальні батальйони механізованих і танкових бригад. Сформовано 19 ремонтних рот в інших бригадах (полках) та 40 взводів технічного забезпечення в механізованих (танкових) батальйонах, відділення технічного обслуговування та ремонту в решті батальйонів (дивізіонів). Сформовано та передано до складу оперативних командувань 4 окремі ремонтно-відновлювальні полки.

– Прийнято на озброєння та постачається до військ боєприпаси і ракети вітчизняного виробництва, такі як 7,62 мм снайперські патрони, 40-мм гранатометні постріли для підствольних та автоматичних гранатометів, 60-мм мінометні постріли, 152-мм боєприпаси до артилерійських систем, 300-мм реактивні керовані снаряди “Вільха”. Розпочато масове переозброєння військ на вітчизняні протитанкові ракетні комплекси “Стугна-П” та “Корсар”, – наголосив він.

Сьогодні, як поінформував генерал-майор Микола Шевцов, у Збройних Силах України для підтримання запасів ракет і боєприпасів у боєготовому стані відновлено роботу 8 цехів їх збирання та ремонту. Це дозволило провести ремонт близько 37 тис тон боєприпасів, освоїти технологію та відремонтувати понад 600 од. протитанкових керованих ракет.

U.S. Embassy Kyiv Ukraine Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США U.S. Department of Defense (DoD) U.S. Department of State U.S. Army U.S. Army Europe

Залишити відповідь