Среда 22 Май 2019

Март 13, 2019

Морські піхотинці вирушили на багатонаціональні навчання до Румунії

Військові новини півдня України

7 год · 

Морські піхотинці вирушили на багатонаціональні навчання до Румунії

Взвод морських піхотинців Військо-Морських Сил України вирушив з Одеського аеропорту до Румунії на багатонаціональні міжнародні навчання «Платинум Ігл – 2019».

Особисто проводити морпіхів приїхав командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко.

- Сьогодні ви – обличчя України і на вас буде дивитись весь світ, – наголосив командувач . - Бажаю вашій команді якнайкраще показати свої професійні навички та вміння. Я впевнений, ви гідно представите нашу державу, адже це є дуже важливим кроком для вступу в НАТО.

Нагадаємо, що багатонаціональні навчання «Платинум Ігл» з 2017 року є оновленим форматом міжнародних маневрів «Платинум Лінкс», в яких представники українських ВМС беруть участь на постійній основі. Учасниками маневрів вже традиційно є представники від Сполучених Штатів Америки, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України. Основною метою заходу є набуття навичок спільних дій військовослужбовців країн-учасниць Північноатлантичного Альянсу та відпрацювання спільних дій по відбиттю наземного та морського противника у складі багатонаціонального підрозділу згідно зі стандартами НАТО.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семнадцать + 20 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram