Украина Реформы

Уряд ухвалив розроблений BRDO проект постанови, яка містить низку ініціатив для поліпшення бізнес-клімату і покращення позицій України у рейтингу «Doing Business».

Офіс ефективного регулювання

Щойно · 

#рішеннянакористьбізнесу
Сьогодні один з тих днів, заради яких ми працюємо)))
Уряд ухвалив розроблений BRDO проект постанови, яка містить низку ініціатив для поліпшення бізнес-клімату і покращення позицій України у рейтингу «Doing Business». 
Із основного:
• Оновлено механізм застосування модельного статуту товариства з обмеженою відповідальністю, що дозволить зареєструвати ТОВ онлайн за 3 хвилини. А ще, це дозволить 49 тисячам ТОВ, які уже обрали модельний статут, нарешті отримати законні статути і увійти в правове поле. 
• Порядок присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна прозорий та дружній для бізнесу і нарешті він єдиний для всіх регіонів України. Отримати адресу будівництва можливо буде разом з отриманням містобудів та обмежень.
• Спрощено доступ банківських установ до інформації, яка міститься у державних реєстрах та запровадженно обмеження на відчуження (зняття з обліку) техніки та обладнання, щодо яких встановлено обтяження. Це дозволить банкам повноцінно прогнозувати спроможність клієнтів виконувати власні зобов’язання. Відповідно, зменшить обсяги проблемної заборгованості за кредитами, виданими банківськими установами.
• Удосконалено процедуру здійснення екологічного контролю баластних вод, які містять забруднюючі речовини, під час перебування суден у внутрішніх морських водах чи територіальному морі. Це зменшить адміністративний тиск на морських перевізників та мінімізує корупційні ризики в діяльності екологічної інспекції.
• Відтепер, прискорити реєстрацію декларації про готовність закінченого об’єкта будівництва до експлуатації можливо буде шляхом її подання через он-лайн кабінет замовника будівництва. Який зараз вже в розробці. Таким чином мінімізуються ризики появи непрозорих схем, зменшаться витрати бізнесу.

Крім цього, проектом передбачено спрощення процедури імпорту автозапчастин. Тобто, буде зменшено адміністративний тиск на імпортерів, які ввозять автозапчастини, щодо яких отримано офіційне затвердження типу в будь-якій Договірній Стороні Угоди або на території ЄС буде зменшено. Рішення сприятиме зростанню конкуренції на цьому ринку.
Ми вдячні за підтримку ініціативи Володимир Гройсман і всьому складу Уряду та Мінекономрозвитку, зокрема. 
Чекаємо якнайшвидшого її опублікування?.
Бо вже за місяць експерти Світового Банку припинять враховувати зміни щодо покращення бізнес-клімату в країні для формування нового рейтингу Doing Business.
Ну і бізнес зачекався, довго ініціативи «ходили» по кабінетах?.
Країна змінюється, не перемикайтесь!

Oleksandr SaenkoСтепан КубівMax NefyodovKsenya LyapinaDenis GutenkoАлександр Палазов (Alexandr Palazov)Pavlo Klimkin , Ференс Богдан (Bohdan Ferens)Сергій Лещенко Геннадій Зубко Лев Парцхаладзе (Lev Partskhaladze)

Залишити відповідь