Украина Реформы

Укренерго та білоруський оператор системи передачі електроенергії провели спільне протиаварійне тренування – НЕК “УКРЕНЕРГО” | НЕК “УКРЕНЕРГО”

27 березня у Мінську (Білорусь) відбулося спільне протиаварійне тренування диспетчерів ДП “НЕК “Укренерго” та РУП “ОДУ” Білорусі. Відпрацьовувалась практична

Источник: Укренерго та білоруський оператор системи передачі електроенергії провели спільне протиаварійне тренування – НЕК “УКРЕНЕРГО” | НЕК “УКРЕНЕРГО”

НЕК “Укренерго” – NPC Ukrenergo

Крок за кроком будуємо незалежність української енергосистеми від Росії. Днями диспетчери Укренерго на чолі з головним диспетчером Віталієм Зайченко провели перші протиаварійні тренування разом з білоруськими колегами з РУП “ОДУ”. Модель тренувань була максимально наближена до реальної взаємодії диспетчерів двох державних енергосистем у випадку загрози відмови Росії від регулювання перетоків по перетину. Налагодження ефективної взаємодії диспетчерів України та Білорусі дозволить уникнути розбалансування роботи енергосистем обох держав у критичній ситуації.

Як повідомив Віталій Зайченко, з білоруським оператором системи передачі досягнута домовленість про регулярні навчання. Нагадаємо, в минулому році були успішно проведені аналогічні тренування з молдовським оператором системи передачі електроенергії «Молделектика».

Залишити відповідь