Украина Реформы

22 червня вперше відбудеться Форум розвитку малого та середнього підприємництва.

Київський Міжнародний Економічний Форум

21 березня о 22:35 · 

Світлина від Київський Міжнародний Економічний Форум.

22 червня вперше відбудеться Форум розвитку малого та середнього підприємництва.

Організатори, Школа малого і середнього підприємництва та Київський Міжнародний Економічний Форум, мають досвід та експертизу щоденної праці із тисячами підприємців, які завдяки вчасному використанню знань про сучасні тренди та інструменти досягають закономірних успіхів в особистому розвитку та у розвитку свого діла.

Мета Форуму – зібрати представників малого та середнього бізнесу України, які створюють власну продукцію та сервіси та працюють на внутрішній або на зовнішній ринок і позиціонують себе як українські компанії, щоб обговорити тренди розвитку підприємництва, свіжі підприємницькі кейси, поділитися знаннями про сучасні та дієві бізнес-інструменти у сфері маркетингу, масштабування бізнесу та інвестицій.

У блоці “Маркетинг” ми обговоримо нові засоби та канали просування продуктів та сервісів, як стати успішними на ринку не-IT-компаніям.

У блоці, присвяченому розвитку та масштабуванню бізнесу, компанії, які вже почуваються впевнено на ринку і потребують зростання, зможуть знайти на основі живих прикладів нові інсайти, як збільшити розмір компанії та команди, як систематизувати бізнес та посилити його позиції у нових масштабах.

Інвестиційний блок програми Форуму включає дискусію великих банків, стратегічних інвесторів та представників великого бізнесу.

На учасників форуму чекає насичена освітня програма, ексклюзивні тези від бізнес-китів, численний нетворкінг з діючими та майбутніми партнерами зі всієї України.

Зустрічаємось у найдовший світловий день, 22 червня, у столичній StereoPlaza, щоб використати кожну хвилину на користь росту власної особистості та зростання своєї компанії.

Залишити відповідь