Украина НАТО

Відбулися двосторонні штабні переговори та зустріч очільників Генеральних штабів ЗС України та Хорватії

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
Світлина від Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine.

???? Відбулися двосторонні штабні переговори та зустріч очільників Генеральних штабів ЗС України та Хорватії / Bilateral Headquarters meeting of the Head of the General Staff of the Armed Forces of Ukraine General of the Army of Ukraine Viktor Muzhenko and Head of the General Staff of the Armed Forces of Croatia Oružane snage Republike HrvatskeGeneral Mirko Šundov.

Делегація Збройних Сил України на чолі з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом армії України Віктор Муженко здійснила одноденний робочий візит до Республіки Хорватія.

У ході візиту відбулися двосторонні штабні переговори та зустріч очільників Генштабів обох країн. Сторони обмінялися поглядами щодо стану та перспектив розвитку безпекової ситуації в Південно-Східній Європі та обговорили низку питань практичного військового співробітництва.

Начальник Генерального штабу Збройних Сил Республіки Хорватія генерал Мірко Шундов висловив підтримку Збройним Силам України у відстоюванні державного суверенітету та незалежності України:
– Ми як ніхто в Європі розуміємо виклики, які стоять перед Україною сьогодні. В середині 90-х нам вдалося перемогти завдяки безпрецедентній консолідації хорватського народу і підтримці міжнародної спільноти. Сьогодні, ми в НАТО та ЄС і завжди будемо підтримувати українців на цьому шляху, – зазначив генерал Мірко Шундов.

Генерал армії України Віктор Муженко подякував хорватській стороні за підтримку, відзначив її внесок у реабілітацію поранених українських військовослужбовців і висловив готовність розширити спектр заходів двостороннього військового співробітництва. Зокрема, йшлося про обмін досвідом у галузі професійної підготовки за окремими напрямками та започаткування побратимських відносин між військово-навчальними закладами обох країн.

– Ми високо цінуємо підтримку союзників і ніколи не звернемо з обраного шляху – повного звільнення території України від окупантів, – наголосив на завершення зустрічі генерал армії України Віктор Муженко.

Foto credits: MORH / M. Čobanović

Залишити відповідь