Суббота 20 Июль 2019

Апрель 15, 2019

ЗДОЛАЄМО ЇХ РАЗОМ!

Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)2 год · 

КІНЕЦЬ ЕПОХИ "СВАТОВ".
ЗДОЛАЄМО ЇХ РАЗОМ!

Частина І

Нижче - мої міркування з приводу того, як нам вберегти Україну. Бо - ні, ще НЕ пізно (не слухайте тих, хто каже "всьо пропало, Зеленський уже президент"!), - і ні, НЕ "нічого страшного не станеться, однаково, Зеленський чи Порошенко": цей допис пишу для тих, хто розуміє/відчуває, що під прикриттям гри в Вову-Кіндерсюрприза Україну хоче забрати в пряме правління не просто Коломойський (це проміжний етап, "всього лише" дефолт!) - а Москва, з усіма наслідками, відомими як з історії 20-го ст., так і з трагедії наших окупованих територій: Вову невипадково УЖЕ обряджають під фюрерка-тітухана - стадіонний ролик, скопійований з "Мефісто", телефонне хамство з верескливими чекістськими інтонаціями - все це не передвиборче шоу, а підготовка до СПРАВЖНЬОЇ диктатури з ВІРТУАЛЬНИМ диктатором, той самий "сценарій А", який свого часу Кремль готував був "під Януковича" - і от тепер запускає нам за допомогою своєї ОСТАННЬОЇ ЗБРОЇ, давно закладеної бомби сповільненої дії: московського токсичного шоубізу.

ЯК ДО ЦЬОГО ДІЙШЛО? (для тих, хто раніше не цікавився цим питанням)
Про "технології розтління", або про те, як московський шоубіз послідовно деморалізував Україну від початку 2000-х рр., я докладно писала в "І знов я влізаю в танк..." (див. на фото, чим ця книжка кінчається!). Хто не встиг прочитати - соррі, зараз на такий лонґрід запізно)), але, будь ласка, знайдіть час і подивіться два відео, щоб розуміти глибину і серйозність хвороби (розуміти, що це не "за 5 років" сталося, не "Порошенко довьол" - що "феномен Зеленського" таїть під собою, як фурункул - підшкірний набряк, тонни й тонни ментального гною, закачувані в організм українського суспільства довгі роки, і того гною, за давністю, ми "не помічали", - а ось тепер уже "не помічати" годі, тепер - або ми почнемо його виводити з організму, або він нас уб'є). Отож для тих, хто не в темі:

1. Мій виступ у грудні 2012 р. - про деморалізацію України через медіапростір https://www.youtube.com/watch?v=cfhkGul7-VM&t=3s (за Зеленського голосують ті самі сільські вчительки, які замовляли своїм учням стриптизершу, і водії міжміських автобусів, які брали надбавку за те, що крутитимуть в дорозі "Сватов", - інформвійна проти України почалася ще в 1990-ті, і метою цілої цієї, на позір мирної, "епохи Сватов" було - відбити нам інстинкт небезпеки: щоб українці перестали реаґувати на образу гідности й хіхікали, як Юля перед Путіним, коли видресирувані "лучшимі маскофскімі прадюсерамі" зеленські здають нам в очі аналізи, глумлячись і з нашої держави, і з нашого гімну, і з наших мертвих, - щоб ми при тому не відчували болю/гніву/обурення, а вже конкретна виборча технологія спрацьовує тільки тоді, коли лягає на цю, попередньо інстальовану ЦІННІСНУ БЕЗЗАХИСНІСТЬ);

2. Хрестоматійне інтерв'ю Юрія Безменова 1984 р. про андроповську концепцію "гібридної війни" (т.зв. "активные меры" (с)) - воно є на ютюбі і з укр. субтитрами https://www.youtube.com/watch?v=pHRwG0wSLis, я його тут уже не раз рекламувала як обов'язкове для перегляду всім, починаючи від старших класів середньої школи, але якщо геть не маєте часу, то зосередьтесь на останніх 20 хв. (від 1:07:30), де розповідається, як за 15-20 рр. (мінімум одне покоління), шляхом проникнення в освіту й ЗМІ, рос. спецслужби здійснюють ДЕМОРАЛІЗАЦІЮ атакованої країни - це 1ша стадія її "захоплення зсередини" (мета - цитує Безменов підручник КГБ 1970-х рр. - "змінити вам картину світу настільки, щоб, попри купу інформації, ви не змогли прийняти розумного рішення в інтересах власної безпеки й безпеки своєї країни": саме це й відбулося на цих виборах).

А вже після цього приходить "технологія ведмедика Волдо" (ця вже нова, її краще видно, про неї див. мій недавній виступ на Безпековому Форумі https://www.youtube.com/watch?v=THYM3viV9rs&t=2s).
МИ ЗАРАЗ ТУТ (с)

ПИТАННЯ: ЧИ МОЖНА ЗА 5 ДНІВ ВИПРАВИТИ ТЕ, ЩО ВИКРИВЛЯЛОСЯ 15-20 РОКІВ?

(Закінчення в наступному пості)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × один =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram