Украина и ЕС Украина Реформы

Професійне ліцензування лікарів – надзвичайно важливий крок на шляху до якісної медицини

Офіс ефективного регулювання

3 хв. · 

? Професійне ліцензування лікарів – надзвичайно важливий крок на шляху до якісної медицини.

? Міністерство охорони здоров’я України спільно з Офісом ефективного регулювання за сприяння NDI Ukraine та Інституту “Республіка” та завдяки підтримці Уряду Сполученого Королівства Великобританії та Фонду ефективного врядування (GGF) проводять ряд консультацій з лікарями, адміністраторами закладів охорони здоров’я, представниками департаментів охорони здоров’я про основні положення концепції професійного ліцензування.

?‍⚕ Впровадження системи безперервного професійного розвитку та Ліцензійної ради, яка буде надавати право на професійну діяльність зможуть перетворити медичну систему та забезпечити її професійними кадрами та прозорістю доступу до професії.

? Консультації уже були проведені в Києві 11 квітня (детальніше тут: https://bit.ly/2PaWkL2) та плануються іще у 9 регіонах України: https://bit.ly/2WRH6gz . Головна мета – залучення усіх сторін до обговорення та створення успішної реформи у медицині.

? Країна змінюється – не перемикайтесь

Олексій Гончарук (Oleksiy Honcharuk) Mladesya Brynska Уляна СупрунPavlo Kovtonyuk Oleksandr Linchevskyy National Democratic InstituteInstitute Respublica / Інститут “Республіка”

Залишити відповідь