Украина и ЕС Украина Реформы

Продовжуючи підготовку до рейтингу Regional Doing Business 2019 ми розпочинаємо ділитись кращими практиками минулого року і радимо користуватись досвідом кращих

Офіс ефективного регулювання
Світлина від Офіс ефективного регулювання.

? Продовжуючи підготовку до рейтингу Regional Doing Business 2019 ми розпочинаємо ділитись кращими практиками минулого року і радимо користуватись досвідом кращих! Одним з компонентів рейтингу електронні сервіси, які вимірюють наскільки відповідний регіон йде у ногу з часом та надає свої послуги для бізнесу онлайн.

? На жаль, загальна картина не надто вдала – більшість міст просто не розуміли, що у цифрову епоху працювати через звичні канали взаємодії з підприємцями – це марнування свого та їх часу.

? Проте, були і приємні винятки. Один з головних – Особистий кабінет львів’янина, який вразив зручністю інтерфейсу та обсягом електронних сервісів. https://egov.city-adm.lviv.ua/sts/login.aspx…

? Трохи менш просунутими, однак теж далеко непоганими стали Портал електронних послуг ЦНАП м. Івано Франківськ http://www.cnap.if.ua/einfo та Прозорий офіс м.Вінниця http://transparent.vmr.gov.ua/default.aspx

? Дніпро та Хмельницький не стали витрачати кошти на розробку власних окремих порталів та обрали місцем для розміщення своїх електронних сервісів портал i.gov.

? На фоні яскравих регіональних лідерів у минулому році розчарував особистий кабінет киянина на https://my.kyivcity.gov.ua . Портал виявився єдиним онлайн інструментом, використання якого не було зрозумілим без прочитання спеціальної інструкції. До того ж єдиним доступним способом ідентифікації виявилась картка киянина, що далеко не завжди корисно для потенційних інвесторів, які могли б розвивати свій бізнес у столиці.

✨ Серед новачків цього року, які можуть створити конкуренцію минулорічним лідерам варто відзначити Харків з його порталами https://e-kharkiv.org/ та https://dozvil.kh.ua . Функціонал вказаних ресурсів для бізнес-аудиторії поки що вкрай обмежений, але початок все одно виглядає дуже непогано.

Залишити відповідь