Украина и мировые банки

Цьогоріч Світовий банк проведе оцінку державних витрат та фінансової підзвітності (ДВФП) в Україні спільно з експертами зі Швеції та Казначейства США.

World Bank Ukraine

15 хв. · 

Цьогоріч Світовий банк проведе оцінку державних витрат та фінансової підзвітності (ДВФП) в Україні спільно з експертами зі Швеції та Казначейства США. Це відбуватиметься у рамках Програми ЄС з реформування державного управління та фінансів (EURoPAF) як частини Програми партнерства ЄС та Світового банку.

Головна мета оцінки ДВФП України – надання Уряду об’єктивної, сучасної діагностики ефективності управління державними фінансами (УДФ) на національному рівні. ДВФП 2019 року оцінить якість української системи УДФ та проаналізує результати, досягнуті за допомогою реформ, проведених з часу останньої оцінки ДВФП 2015 року.

В рамках початкового заходу з проведення ДВФП, Секретаріат ДВФП відвідав Київ і провів тренінг з системи ДВФП 2016. Тренінг зібрав близько 60 представників міністерств і відомств України, які будуть залучені до оцінки.

Результати оцінки ДВФП 2019 забезпечать Уряд України інформацією для прийняття рішень щодо необхідної актуалізації Стратегії реформування УДФ на 2017-2020 роки.

Залишити відповідь