Украина и США Украина НАТО

«#СіБриз2019»

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

10 хв. · 

???? В Одесі розпочалась заключна конференція з планування українсько-американського навчання «#СіБриз2019» за стандартами НАТО / The final conference on planning the Ukrainian-American study ” Sea Breeze exercise 2019″ began in Odessa according to NATO #NATOstandards.

Метою заходу є остаточне узгодження плану проведення маневрів, формату участі країн-учасниць та рекогносцировка місць проведення. Як передбачається, міжнародне навчання відбудеться у північно-західній частині Чорного моря, в Миколаївській та Одеській областях.

У конференції, окрім України, беруть участь 14 країн-партнерів Альянсу. Також до планування долучилися представники ВМС ЗС України, інших видів ЗС України та силових структур.

— Головною перевагою цьогорічного навчання буде масштабність та унікальний формат проведення маневрів, адже військовослужбовці українських ВМС спільно з партнерами виконуватимуть завдання за стандартами НАТО, де тільки це можливо — на морі, суходолі, у повітрі та під водою, — розповів перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. — Всього планується залучити близько 30 кораблів, 30 літальних апаратів та понад 900 осіб особового складу підрозділів морської піхоти різних країн.

За словами керівництва навчання, цьогорічні українсько-американські маневри серії «Сі Бриз», як завжди будуть багатофункціональними і дуже корисними для учасників.

Прес-центр Командування ВМС ЗС України Командування морської піхоти ВМС ЗСУ / Ukraine marine corps command Інформаційна редакція Інформаційного агентства Міністерство оборони України (м. Одеса)

U.S. Embassy Kyiv Ukraine U.S. Navy U.S. Marine Corps

Залишити відповідь