Украина и США Украина НАТО

У Національній гвардії з урахуванням досвіду міжнародних партнерів психологічну підготовку впроваджено у систему бойової та спеціальної підготовки, зокрема – програму згуртування колективу «тімбілдинг» та підготовки інструкторів за курсом лідерства.

Національна гвардія України

1 хв · 

Психологічна стійкість – обов’язкова професійна якість військового. Ви згодні?

✅ У Національній гвардії з урахуванням досвіду міжнародних партнерів психологічну підготовку впроваджено у систему бойової та спеціальної підготовки, зокрема – програму згуртування колективу «тімбілдинг» та підготовки інструкторів за курсом лідерства.

✅ Для підвищення морально-психологічної стійкості військових, які виконують службово-бойові завдання у відриві від пунктів постійної дислокації, а також у польових умовах, створено мобільні медіацентри. Крім цього, створено мобільний концертний комплекс.

✅У межах співпраці з U.S. Embassy Kyiv Ukraine НГУ отримала 10 комплектів поліграфологічного обладнання, а гвардійські спеціалісти пройшли відповідну підготовку. Поліграфи використовуються під час відбору на керівні посади та проведення службових розслідувань.

✅ За дорученням Адміністрації Президента України група психологів Нацгвардії постійно бере безпосередню участь в реінтеграції осіб, звільнених з полону.

✅ У рамках реалізації пілотного проекту психологічної реабілітації військовослужбовців НГУ у системі медичної реабілітації на базі медичного центру «Нові Санжари» протягом 2017 року у взаємодії з громадською організацією «Ліга Офіцерів» проведено 3 заїзди для 70 військовослужбовців на психологічну реабілітацію. Досвід за результатами пілотного проекту було покладено до загальнодержавного механізму психологічної реабілітації.

Залишити відповідь