Украина Реформы

Нарешті опубліковано постанову “Деякі питання дерегуляції господарської діяльності”, яка містить низку рішень для бізнесу і покращення позицій України у рейтингу «Doing Business».

Офіс ефективного регулювання

9 год · 

#рішеннянакористьбізнесу
Сьогодні не просто один з тих днів, заради яких працюємо, а св’ято?
?Нарешті опубліковано постанову “Деякі питання дерегуляції господарської діяльності”, яка містить низку рішень для бізнесу і покращення позицій України у рейтингу «Doing Business». 
І це за день до того, як World Bank перестане зараховувати реформи до цьогорічного рейтингу #DoingBusinessRanking. Як кажуть, вскочили в останній вагон:)
Пишаємось Oleksiy Honcharuk Denis Malyuska Taisiya Baringolts Igor Lavrynenko Pavlina Yaremchuk Evgeniy Gorovets Vladislav Pinchuk Olena Shuliak Volodymyr Golovatenko Vladyslav Prytomanov і всією нашою командою!
Із основного, що відтепер зміниться для бізнесу:
✔зареєструвати ТОВ онлайн знову можна буде за 3 хвилини. Для цього затверджено новий модельний статут, який став модульним та машиночитним. Публікація інформації з таких статутів у вигляді відкритих даних дозволить підприємцям та юристам автоматично генерувати протоколи та перевіряти повноваження керівників компаній-контрагентів. 
✔порядок присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна нарешті єдиний для всіх регіонів України. Отримати адресу будівництва можливо буде разом з отриманням містобудівних умов та обмежень.
✔спрощено доступ банківських установ до інформації, яка міститься у державних реєстрах та запровадженно обмеження на відчуження (зняття з обліку) техніки та обладнання, щодо яких встановлено обтяження. Це дозволить банкам повноцінно прогнозувати спроможність клієнтів виконувати власні зобов’язання. 
✔удосконалено процедуру здійснення екологічного контролю баластних вод, які містять забруднюючі речовини, під час перебування суден у внутрішніх морських водах чи територіальному морі. Це зменшить адміністративний тиск на морських перевізників та мінімізує корупційні ризики в діяльності екологічної інспекції.
✔реєстрацію декларації про готовність закінченого об’єкта будівництва до експлуатації можливо буде подати через он-лайн кабінет замовника будівництва. Він зараз вже реалізується нашими партнерами TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах
✔спрощено процедуру імпорту автозапчастин. Тобто, буде зменшено адміністративний тиск на імпортерів, які ввозять автозапчастини, щодо яких отримано офіційне затвердження типу в будь-якій Договірній Стороні Угоди або на території ЄС буде зменшено. Рішення сприятиме зростанню конкуренції на цьому ринку.

Ми вдячні за підтримку ініціативи Volodymyr Groysman Міністерство економічного розвитку і торгівлі УкраїниМінрегіонМіністерство юстиції УкраїниНаціональні інформаційні системи, зокрема.

Країна змінюється, не перемикайтесь!

Oleksandr SaenkoСтепан КубівMax NefyodovKsenya LyapinaDenis GutenkoAlexandr PalazovVadym ZagariiPavlo KlimkinГеннадій ЗубкоLev Partskhaladze

Текст за посиланням https://www.kmu.gov.ua/…/deyaki-pitannya-deregulyaciyi-gosp…

Залишити відповідь