Украина Реформы

1 травня 2019 року, вступає в дію Закон «Про житлово-комунальні послуги»

Геннадій Зубко
Світлина від Геннадія Зубка.

❗️Саме сьогодні, 1 травня 2019 року, вступає в дію Закон «Про житлово-комунальні послуги». 
Закон, який стосується мільйонів мешканців будинків та величезної галузі ЖКГ. 
❗️Це спільний продукт роботи великої команди – Мінрегіону, народних депутатів, міжнародних партнерів та експертів, ОСББ, представників тепло- та водопостачальних підприємств, фахівців комунальної сфери, громадськості та профільних асоціацій – тих, кому не байдужа якість житлово-комунальних послуг та галузь ЖКГ, де працюють сотні тисяч інженерів. 
Два роки великої командної роботи – від моменту подання у 2015-му до парламенту законопроекту «Про ЖКП» до прийняття його у листопаді 2017-го. 
?Складний, але такий необхідний! Необхідний для того, щоб забезпечити якісні послуги споживачам, щоб рухатись до європейських стандартів та енергоефективності. 
?Закон запускає ринок житлово-комунальних послуг, встановлює чіткі правила взаємовідносин між споживачами та надавачами послуг, дає споживачам механізм захисту своїх прав. 
❗️Ми і зараз продовжуємо роботу над підзаконкою, методиками та додатковими правилами, аби закон запрацював правильно і на повну силу. 
Закон про «ЖКП» є одним ключових у реформі енергоефективності, яку ми впроваджуємо. 
Дякую всім за роботу! Не зупиняємось!✌️
З МінрегіонWorld Bank UkraineEuropean Union in UkraineGIZ UkraineInternational Finance CorporationUNDP Ukraine / ПРООН в Україні,Асоціація УкрводоканалекологіяОфіс підтримки та впровадження реформ МінрегіонуIuliia PerchukIma Khrenova-ShymkinaEugene CherviachenkoВіктор ТокаренкоArtem KuznetsovДмитро Андрієвський, @Yulia Holovatiuk-Ungureanu.

Залишити відповідь