Украина и ЕС Украина и Канада Украина НАТО

Навчальний центр ВМС ЗС України – кузня флотських кадрів

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

21 год · 

?????? Навчальний центр ВМС ЗС України – кузня флотських кадрів / Naval Training Center of the Armed Forces of Ukraine is a forge of naval personnel for the Navy of the #AFU, where #NATO standards are actively being implemented by the participation in the educational process of the #NTC instructors from British Army HM Armed Forces #OpORBITAL and the Canadian Armed Forces in Ukraine #OpUNIFIER military missions from the United Kingdom and Canada.

Навесні 2014 року після передислокації частин ВМС ЗС України до Одеської та Миколаївської областей щоб подолати «кадровий голод» та швидко і якісно відновити старшинський корпус, фактично «з нуля» у Миколаєві створюють Навчальний центр. Його призначення — професійна підготовка, підвищення кваліфікації та перепідготовка військовослужбовців від рядового до сержанта, а також колективне злагодження екіпажів корабельно-катерного складу та штабів тактичного рівня.

Підготовку військовослужбовців проводять за майже 20 спеціальностями. Для цього за 5 років в Навчальному центрі створено чимало навчально-тренувальних комплексів. Зокрема, тут єдиний в Україні полігон боротьби за живучість. Тренажер дає змогу підготувати аварійну партію корабля до дій в реальних умовах пожежі та затоплення, навігаційний мостик, де корабельний екіпаж відпрацьовує навички маневрування корабля під час одиночного плавання та у складі тактичної групи.

Активно впроваджуються стандарти НАТО. Цьому сприяє участь у навчальному процесі центру інструкторів навчально-тренувальної місії «#ORBITAL» та військової місії «#UNIFIER» з Великої Британії та Канади.

Фото: #ТРС_МОУ_БРИЗ Телерадіостудія МО України Бриз

British Embassy Kyiv Embassy of Canada in Ukraine NATO in UkraineNATO Сержантський корпус ЗС України #WeAreNATO

Залишити відповідь