Украина НАТО

На Вінниччині триває підготовка українських військових в рамках навчально-тренувальної місії операції «#ОРБІТАЛ» у відповідність до стандартів держав-членів НАТО

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

3 год · 

???? На Вінниччині триває підготовка українських військових в рамках навчально-тренувальної місії операції «#ОРБІТАЛ» у відповідність до стандартів держав-членів НАТО / Training of the #AFU Armed Forces of Ukraine personnel in the framework of British Army HM Armed Forces#Operation #ORBITAL in Vinnytsya region according to #NATO standards.

Під керівництвом британських інструкторів, в рамках навчально-тренувальної місії операції «ORBITAL», триває підготовка військовослужбовців 59 окрема мотопіхотна бригада ЗСУ Сухопутні війська ЗС України, що на Вінниччині.

Начальник бойової підготовки бригади полковник Сергій Зеленін повідомив, що основна мета таких занять — підготовка українських військових до ведення бойових дій за різних погодних умов та в різний час доби, а також приведення наших підрозділів у відповідність до стандартів держав-членів НАТО.

— Для українських воїнів такі курси проводяться вперше. Навчання проходить за 5 різними напрямками. Окремо навчаються сержанти, старшини, командири взводів, один із підрозділів бригади опановує базовий піхотний курс. Ще один напрямок — тактична медицина, навчання по ній триває лише кілька тижнів. Оскільки охочих на всі ці курси було багато, бійців поділили на кілька груп. Британській стороні довелося навіть збільшили кількість інструкторів, — розповів полковник Сергій Зеленін.

20-річний артилерист Михайло, який залучений до проходження курсу командирів відділень, бачить в такому навчанні тільки позитив.

— Іноземні інструктори дають багато знань і вимагають багато практики. Все доступно, коротко і зрозуміло. Нам цікаво почути їхній досвід, їм — наш. У той же час, вони створюють вільну атмосферу під час навчань. Тож ми відразу знайшли спільну мову, — поділився враженнями Михайло.

В командуванні окремої мотопіхотної бригади повідомили, що за програмою «ORBITAL» навчається близько сотні військовослужбовців бригади. Повернувшись до підрозділів, бійці зможуть передати свої знання співслужбовцям. Навчання триватимуть до 17 травня.

Інформаційна редакція Інформагенції Міністерство оборони Україниоборони (м. #Вінниця)

British Embassy Kyiv

Залишити відповідь