Украина НАТО

КІНОЛОГІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ВІДВІДАЛИ ПРИКОРДОННИКИ З ЛИТВИ

КІНОЛОГІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ВІДВІДАЛИ ПРИКОРДОННИКИ З ЛИТВИ

6 травня з робочим візитом до Кінологічного навчального центру, що на Львівщині, завітали представники прикордонного відомства Республіки Литва.
Іноземним колегам навчальний заклад презентував начальник Кінологічного навчального центру полковник Андрій Квартирук. У ході візиту литовські прикордонники мали змогу ознайомитися з діяльністю та інфраструктурою навчального центру. Начальник центру відмітив, що Кінологічний навчальний центр Держприкордонслужби є ліцензованим навчальним закладом, на базі якого забезпечується підготовка, перепідготовка та підвищення професійної кваліфікації військовослужбовців відомства.
У ході візиту делегація також ознайомилася з підготовкою кінологів та службових собак. Інспектори-кінологи продемонстрували породи собак, які використовуються в охороні державного кордону, основні навички дресирування, затримання та конвоювання правопорушників, пошуку наркотичних і вибухових речовин.
Крім того, гостям з Литви продемонстрували озброєння та техніку, яку прикордонники використовують для захисту державного кордону, в тому числі і в районі проведення операції Об’єднаних сил.
В свою чергу литовські колеги дали високу оцінку діяльності Кінологічного навчального центру. Сторони відмітили позитивний досвід міжнародного співробітництва, зокрема у кінологічному спрямуванні, яке дає можливість здійснювати постійний обмін досвідом з підготовки інспекторів-кінологів між прикордонними відомствами обох країн.

#Держприкордонслужба #ЗхРУ #Кінологічний_навчальний_центр#міжнародне_співробітництво #прикордонники #кінологи

Залишити відповідь