Украина и ЕС Украина Реформы

Наступного тижня в Брюсселі виконавчий директор Офіс реформ Кабінету Міністрів України Anton Yashchenko разом з нашими міжнародними партнерами з #EU та #EBRD будуть презентувати досвід #UkraineReformsArchitecture та можливості використання цього інноваційного підходу в інших країнах.

Офіс реформ Кабінету Міністрів України

38 хв. · 

Наступного тижня в Брюсселі виконавчий директор Офіс реформ Кабінету Міністрів України Anton Yashchenko разом з нашими міжнародними партнерами з #EU та #EBRD будуть презентувати досвід #UkraineReformsArchitecture та можливості використання цього інноваційного підходу в інших країнах.

Що таке #UkraineReformArchitecture (URA, Українська Архітектура реформ)?

Це інноваційний спільний проект EU та EBRD для підтримки Уряду України в реалізації галузевих реформ і Реформа державногоуправління, з метою розбудови сучасних, ефективних та, орієнтованих на громадян, державних інститутів.

Цей інноваційний підхід до впровадження реформ, який реалізовано в Україні, є предметом вивчення з боку іноземних експертів на предмет можливості його реплікації в інших країнах, що потребують кардинальних трансформацій.

Офіс реформ є частиною великої команди #URA з 200 українських консультантів, що вже більше двох років працюють над важливими змінами в країні в офісах підтримки реформ в 7 міністерствах.

Чекатимемо новин з Брюсселю від Антона!

#MakingReformsHappenTWITTER.COMThe EBRD on Twitter“Transition to transition prime example: #Ukraine leading the way in reforms with our joint support with @eu_near. Great panel discussion today at…

Залишити відповідь