Украина и Канада Украина НАТО

У Василькові, на базі Центру підготовки сержантського складу Повітряних Сил Збройних Сил України тривають «Дні НАТО для сержантського складу».

Україна – Солідарність – НАТО

23 год · 

 · 

Світлина від Україна - Солідарність - НАТО.

У Василькові, на базі Центру підготовки сержантського складу Повітряних Сил Збройних Сил України тривають «Дні НАТО для сержантського складу».

Іноземну делегацію очолює головний сержант Мартін Картьєр, який обіймає посаду заступника начальника Головного управління партнерства Стратегічного Командування з операцій НАТО по роботі із сержантським складом. Українську — головний старшина ЗС України старший прапорщик Олександр Косинський.

В ході заходу представники держав-членів НАТО наголосили на значному прогресі реформування сержантського корпусу Збройних Сил України. А члени української делегації в свою чергу поділились планами на подальше вдосконалення підготовки українських сержантів.

Також представники делегацій піднімали питання взаємовідносин між сержантами та офіцерами, обговорювали невдачі минулого, аби не повторювати їх в майбутньому. Учасники ознайомились із правами та обов’язками сержантів в арміях країн-членів НАТО. Закордонні колеги поділились, як законодавчими нормами, так і неписаними правилами. Окрім, теоретичних обговорень, відбулись і практичні заняття в групах.

Наприкінці зустрічі голови делегацій домовились про подальше партнерство і обмінялись сувенірною продукцією.

Залишити відповідь