Украина НАТО Украина Реформы

Фахівці зв’язку частин Повітряних Сил підвищують рівень володіння сучасними цифровими засобами радіозв’язку

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

22 год · 

Фахівці зв’язку частин Повітряних Сил підвищують рівень володіння сучасними цифровими засобами радіозв’язку / Specialists from the communications units of the Air Forces of the #AFU increase the level of possession of modern digital radio communications

На Вінниччині, на базі окремого полку зв’язку та радіотехнічного забезпечення, тривають триденні збори з фахівцями радіозв’язку частин Повітряних Сил.

Як повідомили у Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces, мета зборів — обмін досвідом та підвищення рівня володіння сучасною цифровою технікою, що поступово приходить на зміну аналоговим пристроям. Військові фахівці та представники профільних цивільних структур знайомлять учасників зборів із новітньою апаратурою зв’язку й нюансами роботи на ній.

— Усі учасники зборів уже мають досвід експлуатації сучасних засобів телефонного та радіозв’язку, які знаходяться у нас на озброєнні, — розповів старший офіцер відділу організації радіозв’язку військ зв’язку та інформаційних систем Командування Повітряних Сил підполковник Сергій Яровенко. — Більшість із них працювали з сучасною апаратурою і у бойових умовах, тож такі офіцери охоче діляться ним із колегами, розповідаючи про деталі та специфіку роботи, наприклад, з американськими станціями Harris, що знаходяться на озброєнні військ зв’язку з 2015 року та відмінно себе зарекомендували у роботі.

Офіцер зауважив, що акцент під час зборів робиться на практичному використанні сучасних засобів цифрового зв’язку, яких на озброєнні вже чимало. Зокрема, це — апаратура виробництва таких відомих флагманів, як Motorola і Kenwood, активно впроваджується у військах техніка зв’язку турецького бренда Aselsan A.Ş. Тож, зважаючи на значну кількість сучасних засобів зв’язку, на зборах фахівцям є чим зайнятися й поділитися один з одним.

Прес-служба Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces Головне управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗС України Інформаційна редакція Інформагентства Міністерство оборони України (м. #Вінниця)

Залишити відповідь