Украина и Канада Украина Реформы

???? Цьогорічна третя Ukraine Reforms Conference 2019 (#URC2019) в Торонто стане форумом не лозунгів, а практичного змісту відносин України з усім світом. Канадська сторона вже запросила інвесторів з усього світу, щоб ми могли розказати їм про позитивні зміни в нашій країні.

Офіс реформ Кабінету Міністрів України

17 год · 

???? Цьогорічна третя Ukraine Reforms Conference 2019 (#URC2019) в Торонто стане форумом не лозунгів, а практичного змісту відносин України з усім світом. Канадська сторона вже запросила інвесторів з усього світу, щоб ми могли розказати їм про позитивні зміни в нашій країні.

«Для нас велика честь приймати конференцію з питань реформ. Це буде важлива і фантастична можливість, аби показати світу, що Україна – країна демократії і реформ. Ми запрошуємо інвесторів і переконані, що Україна матиме можливість багато розказати їм. Ми хочемо, аби ця конференція стала не конференцією лозунгів, а практичного змісту співпраці», – наголосила Міністр закордонних справ Канади Chrystia Freeland під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Volodymyr Groysman.

Організація міжнародної конференції такого рівня ще й у період між президентськими та парламентськими виборами – це серйозний виклик. Але команда Офіс реформ Кабінету Міністрів України вже не раз успішно вирішувала задачі такої складності ? Працюємо над підготовкою конференції разом з Секретаріатом Кабміну, Міністерство закордонних справ України / MFA of UkraineUkraineInvest – Ukraine Investment Promotion OfficeEmbassy of Ukraine in Canada / Посольство України в КанадіEmbassy of Ukraine in Canada / Посольство України в Канаді та іншими.

Слідкуйте за підготовкою та «гарячими» новинами з Торонто:

➡ Twitter конференції: https://twitter.com/UkrReformConf 
➡ Сторінка на Урядовому порталі: http://bit.ly/2PVUpKJ
➡ На сайті Офісу: http://bit.ly/2WJ9jGA

До зустрічі в Торонто 2 липня!

#UkraineReformsConference #UkraineCanada

Разом із Oleksandr Saenko Anton Yashchenko Tetyana Kovtun Andriy Shevchenko Lesia Ogryzko Дмитро Шевчук (Dmytro Shevchuk) Kateryna Spivakova Olya Samoylova Oleg Mishchenko

Залишити відповідь