Четверг 28 Май 2020

Май 14, 2019

Президент України Петро Порошенко у Брюсселі провів зустріч з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, у ході якої було обговорено подальший розвиток практичного співробітництва України з альянсом

Україна - Солідарність - НАТО

43 хв. · 

Президент підкреслив, що Україна вже сьогодні готова розпочати виконання плану дій щодо членства в НАТО

Президент України Петро Порошенко у Брюсселі провів зустріч з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, у ході якої було обговорено подальший розвиток практичного співробітництва України з альянсом. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу глави держави.

Так, Порошенко підкреслив незмінність законодавчо визначеного курсу євроатлантичної інтеграції України, який має потужну підтримку в українському суспільстві."Було відзначено важливість подальшого розвитку практичного співробітництва України з НАТО, передусім з метою посилення безпеки в акваторії Чорного та Азовського морів. Крім цього, підкреслено необхідність посилення тиску на Росію з метою звільнення полонених українських моряків", - сказано у повідомленні.

Президент України висловив сподівання, що держави-члени НАТО підтримають євроатлантичні прагнення України, яка готова "вже сьогодні розпочати виконання плану дій щодо членства в НАТО".

"Було наголошено на важливості наступного Саміту Альянсу в Лондоні для фіксації євроатлантичних амбіцій України. Було також обговорено питання підготовки запланованого на липень цього року візиту в Україну Північноатлантичної Ради НАТО", - повідомили у прес-службі глави держави.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 + 13 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram