Украина Реформы

Будівництво павільйону України у м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати в рамках підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці “Експо – 2020” | ProZorro

Источник: Будівництво павільйону України у м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати в рамках підготовки та забезпечення участі України у Всесвітній виставці “Експо – 2020” | ProZorro

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Український павільйон на ЕКСПО 2020 в Дубаї побудує одна з найбільших будівельних компаній в Об’єднаних Арабських Еміратах! Компанія ASGC Construction LLC перемогла на відкритих торгах, які проходили в системі електронних публічних закупівель в ProZorro.

ЕКСПО 2020 відвідають 25 мільйонів гостей із 190 країн світу. Сама виставка триватиме 180 днів.

ASGC Construction LLC збудує український павільйон під чистове оздоблення разом із підведенням всіх необхідних комунікацій, а також облаштує прилеглу територію відповідно до вимог Організаційного комітету “ЕКСПО 2020”. Будівництво павільйону орієнтовно коштуватиме $5,5 млн.

Найбільш масштабними проектами ASGC Construction LLC є тематичний павільйон “Sustainability” в рамках Всесвітньої виставки “ЕКСПО 2020”, Бібліотека Мухаммеда бін Рашида в ОАЕ, Дубай Арена, музей “Etihad”.

Детальна інформація про тендер доступна за наступним посиланням: http://bit.ly/2H66evj

Те, як виглядатиме український павільйон на ЕКСПО 2020 – на слайді картинці нижче:

Степан Кубів

Залишити відповідь