Четверг 28 Май 2020

Май 15, 2019

14 травня, у Центрі розмінування Головне управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що на Хмельниччині, розпочався перший шеститижневий навчальний курс з підготовки за спеціальністю сапер (розмінування) першого рівня за підтримки представників навчально-тренувальної місії операції «#ЮНІФАЄР» ЗС Канади.

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

1 год · 

🇨🇦🇺🇦 14 травня, у Центрі розмінування Головне управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що на Хмельниччині, розпочався перший шеститижневий навчальний курс з підготовки за спеціальністю сапер (розмінування) першого рівня за підтримки представників навчально-тренувальної місії операції «#ЮНІФАЄР» ЗС Канади. / On May 14th, the first six-week training course on basic training in the specialty of sapper (demining) at the Demaning Centre of the Main Department of Operational Support of the Armed Forces of Ukraine in Khmelnytsky with the support and participation of representatives of the training operation #UNIFIER of the Canadian Armed Forces in UkraineCanadian Armed Forces.

– Я офіцер піхоти і покладаюсь на своїх підлеглих, на своїх інженерів у питаннях безпеки, мобільності, забезпечення життєздатності, – наголосив командир навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» підполковник Фредерік Коте. – Сьогодні важливий для вас день, ви починаєте перший рівень пілотного, саперного курсу, який буде повністю сумісний із стандартами НАТО.

Фредерік Коте також підкреслив, що цей курс розроблений спільно з канадськими та українськими саперами-інструкторами, з урахуванням досвіду участі Збройних Сил України на сході.

У свою чергу начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков подякував колегам із збройних сил Канади за допомогу і сприяння у професійній підготовці українських саперів, постійну підтримку України урядом та громадянами Канади у скрутний для країни час.

– До цього дня ми йшли разом з канадськими партнерами чотири роки. Саме сьогодні розпочинається шеститижневий курс, – підкреслив командир. – Я впевнений в тому, що професійний досвід наших військовослужбовців і досвід та вміння канадських колег значно підвищить ефективність виконання завдань в Збройних Силах України, – наголосив полковник Володимир Родіков.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформаційного агентства Міністерство оборони України (м. #Хмельницький).

Embassy of Canada in Ukraine Canadian Armed Forces Operations

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × два =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram