Рекомендую

Тетяна Геращенко Доброго ранку, шановні )

Тетяна Геращенко

31 хв. · 

Доброго ранку, шановні )
П’ятниця. Що важливого?

?????Підкомітет з питань оборони Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив проект бюджету Пентагону на 2020 рік з 250 млн доларів для України.

????Створення успішної альтернативи путінізму поблизу Росії – сценарій, який давно був найжахливішим нічним кошмаром Путіна, переконаний Даліп Сінгх, дослідник аналітичного центру Нової американської безпеки, який раніше служив в Міністерстві фінансів США.

????⚡️?Ощадбанк та USAID Проект енергетичної безпеки підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою співпраці для посилення енергетичної безпеки України шляхом сприяння запуску нової моделі оптового ринку електроенергії, запланованого на 1 липня п.р

????Ллойд Аксворсі, глава канадської спостережної місії за виборами в Україні. Відкритість та прозорість українських виборів викликають захват

???Штаб операції Об’єднаних сил ініціював проведення семінарів про НАТО для молоді сходу України.

????Київ – 15 травня 2019 р. – Компанії Visa Inc. і FIS об’єднали зусилля для забезпечення швидкого і безпечного глобального доступу комерційних фінансових організацій – клієнтів FIS до платформи Visa B2B Connect . Послугами Visa B2B Connect зможуть скористатися клієнти FIS, яким потрібен інноваційний, швидкий і прозорий спосіб здійснення великих транскордонних корпоративних платежів.

????Міжнародні інвестори вважають малоймовірною денаціоналізацію ПриватБанку через великі ризики для країни.”Це буде настільки болючий сигнал (для інвесторів – ІФ), що навряд чи це станеться”, – сказав голова регіонального представництва IFC в Україні, Молдові та Білорусі Джейсон Пелмар, виступаючи під час конференції Ukraine: Game of Trones. Final Season, організованої компанією Concord Capital, у Києві в четвер.

????ЄС робить усе для підвищення економічного розвитку України – Мінгареллі

????Президенту України Петру Порошенку вдалося досягти домовленості щодо продовження в червні санкцій Європейського Союзу проти Росії, повідомив заступник глави адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

?????Україна і Латвія обговорили можливості створення постійної міжнародної місії спостереження в Чорному та Азовському морях і в Керченській протоці – BLACKSEAMOM.

?????З метою організації обміну даними дистанційного зондування Землі з європейськими організаціями у березні 2019 року Державне космічне агентство підписало Угоду про технічну експлуатацію космічного компоненту «Copernicus» з Європейським космічним агентством.

??⚙️?4 червня компанія Smile-Expo проведе в Києві вже другу AI Conference — масштабну конференцію з впровадження штучного інтелекту в бізнес. Доповіді спікерів, успішні кейси, презентація смарт-продуктів і нетворкінг — івент стане місцем зустрічі фахівців, які успішно використовують AI-технології на практиці й готові поділитися досвідом.

???Національний банк України готовий знову провести націоналізацію ПриватБанку в разі, якщо суд скасує відповідне рішення 2016 року.

???✌️Національний банк спростив валютний нагляд за дотриманням граничних строків розрахунків для експорту робіт, послуг та прав інтелектуальної власності, а також низки операцій з експорту та імпорту товарів, що є важливими, зокрема, для забезпечення обороноздатності країни.

????Фонд підтримки інновацій і стартапів має бути запущений нинішньої осені, на нього виділено 400 млн грн.

??????✈️Укрпошта разом з польським LOT та турецькими Turkish Airlines розпочала відвантаження посилок з аеропортів Києва (“Жуляни”), Одеси, Львова.

????Україна готова до подолання кіберзагроз під час парламентських виборів, – РНБО

??⚙️?У середу, 15 травня, Кабмін підтримав Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 рр.

??⚙️⚖️Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia підбила підсумки виконання Антикорупційної програми у 2018-му році. Зокрема, проведено понад 1 тисячу внутрішніх перевірок, матеріали щодо 147 з яких направлено до правоохоронних органів. За переданими до правоохоронних органів матеріалами зареєстровано 91 кримінальне провадження, у рамках яких 32 особам вручені підозри, 12 — засуджено.

????✈️#KyivNotKiev: міжнародний аеропорт Швейцарії змінив написання столиці України

???Українська компанія SolarGaps, яка розробила жалюзі з вбудованими сонячними панелями, здобула в Мюнхені перемогу в конкурсі рішень з енергетичного переходу The smarter E AWARD 2019, повідомила прес-служба громадської організації Greencubator.

????Серію військових навчань з метою стримування російської агресії розпочало Європейське командування Збройних сил США (USEUCOM). Низка послідовних тренувань продовжуватиметься з травня по вересень 2019 року.

Дякую, що завітали. Дякую Воїнам України за спокій в домівці. Свободу українським полоненим. Гарного дня всім )

Залишити відповідь