Тетяна Геращенко

Доброго ранку, шановні ) Понеділок. Що важливе?

Доброго ранку, шановні )Понеділок. Що важливе?
????”Протягом трьох-п’яти років після Революції гідності, Україна досягла величезного прогресу, – каже посол Йованович у відео. – Я згадую все, що було досягнуто, наприклад, стабілізацію економіки, співпрацю в рамках програми МВФ – це було нелегко, але це означає, що фундаментальні принципи зміцніли в Україні, або незабаром зміцнішають.” На завершення, вона сказала, що є великим оптимістом щодо долі України, тому що вірить у “витривалість, відданість та хоробрість” народу.”Український народ творить долю України та доб’ється того, що належить Україні по праву – її місця серед європейських держав – процвітаючих, безпечних і демократичних.”
????Білий дім оголосив склад офіційної делегації США, яка візьме участь в інавгураціі Володимира Зеленського 20-го травня 2019 року.Очолює делегацію міністр енергетики США Рік Перрі.До делегації увійшли: Курт Волкер, спеціальний представник Держдепу США з питань України, Гордон Сондланд, посол США до ЄС, Александр Відман, директор департаменту Європейських справ в Раді Національної безпеки США при президенті, Джозеф Пеннінгтон, виконувач обов’язків голови дипломатичної місії США в Україні.
????Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд виступила сьогодні з заявою щодо річниці 75-річчя депортації кримських татар де закликала до скасування заборони Меджлісу.
????Генеральному секретарю Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутеррешу передали звернення Меджлісу “Про визнання геноциду кримськотатарського народу”.
????”День Європи є неймовірно важливим у вашій країні через дуже особливу причину. Складно знайти місце у світі, де Європейський союз цінують більше ніж в Україні. Є дуже-дуже небагато місць у світі, де принципи за якими побудований ЄС цінуються більше ніж в Україні. І саме тому, як сказав президент ЄС Дональд Туск кілька тижнів тому “Не може бути безпечної Європи без безпечної України” і ми не бачимо ЄС без України. Це одне і теж саме”, – заявив Мінгареллі.
??⚙️?В Україні набув чинності закон про валюту та валютні операції. Він дозволяє фізичним особам інвестувати за кордон $50 тис. на рік, а юридичним особам – 2 млн євро.
????Державний департамент США планує розширити програму, яка на тепер діє для країн так званого Варшавського пакту. Згідно до програми, країни, які купують американську зброю на заміну зброї, виробленій в Росії, мають право на доплату від США.
?Дякую, що завітали. Дуже приємно. ?❤️Земний уклін і шана Воїнам України за щоденний подвиг. ??Волю та здоров’я полоненим.

Залишити відповідь