Понедельник 23 Сентябрь 2019

Май 21, 2019

Українці в Німеччині вимагають визнати Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. Для цього у Бундестагу зареєстрована петиція.

Уляна Супрун2

Голодомор 1932-1933 років — геноцид, організований тоталітарним режимом проти мільйонів українців. Совєцька машина цілеспрямовано знищувала нашу націю голодом. Тепер Кремль докладає максимум зусиль, щоб стерти нашу пам‘ять про ці жахіття чи висміяти прагнення українців розповісти правду.

Українці в Німеччині вимагають визнати Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. Для цього у Бундестагу зареєстрована петиція.

❗До 27 травня потрібно набрати 50 тисяч підписів для того, щоб документ міг бути розглянутий німецькими депутатами і винесений на голосування. 
Підписати петицію може кожен, незалежно від місця проживання та локації знаходження.

▪ Посилання на петицію тут ▶https://bit.ly/2Qc41kB
▪ Детальна інструкція, як її заповнити тут ▶https://bit.ly/30zwKov

Петицію розміщено на офіційному сайті Бундестагу, тому інтерфейс сайту відображається лише німецькою мовою. Але це не має вас зупиняти. На інструкції докладно та з перекладом пояснено, як вірно все заповнити та на що клікати. Ця процедура займе у вас не більше 5 хвилин.

У 2016 році український парламент ухвалив звернення до держав світу визнати голодомор 1932-1933 років в Україні геноцидом українського народу.

Геноцидом Голодомор вже визнали 16 країн: Канада, Австралія, Португалія, Ватикан, Естонія, Литва, Латвія, Грузія, Польща, Угорщина, Еквадор, Колумбія, Мексика, Парагвай, Перу, США. Ще кілька країн, серед яких Італія, Іспанія, Бразилія, Чехія та інші, засудили Голодомор як злочинний акт проти людяності. У резолюції Європарламенту від 2008 року Голодомор названо "жахливим злочином проти народу України та людяності".

Цинізм трагедії Голодомору полягає, передусім, у тому, що він не був наслідком стихійного лиха, засухи або неврожаю, а результатом цілеспрямованої політики сталінського режиму. Політики, за якою людське життя — це ніщо, а умисне вбивство мільйонів людей не злочин, а дії, що мають “логічне” пояснення.

Весь цивілізований світ має визнати, що така політика була не просто злочином Совєтів, а стала геноцидом проти українського народу.

Більше про петицію на сайті Український інститут національної пам'ятіhttps://bit.ly/2YDJxnM

Підпишіть петицію та поширте цю інформацію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × четыре =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram