Понедельник 26 Август 2019

Май 23, 2019

Досягнення високого рівня зростання економіки вимагатиме поєднання збільшення продуктивності та інвестицій.

World Bank Ukraine
Світлина від World Bank Ukraine.

Досягнення високого рівня зростання економіки вимагатиме поєднання збільшення продуктивності та інвестицій. Навантаження на сектор інвестицій та зростання продуктивності є особливо високими з огляду на те, що через демографічні чинники та трудову міграцію в Україні очікується зменшення кількості робочої сили. Підтримка інвестицій та зростання продуктивності потребуватиме реформування політики у трьох сферах: 
• Зменшення ролі держави в економіці, усунення перешкод для використання факторів виробництва та зміцнення людського капіталу для створення поштовху до зростання продуктивності. Це може бути досягнуто за рахунок видатків споживання та збільшення державних інвестицій, приватизації державних підприємств та розділення природних монополій; відкриття ринку сільськогосподарських земель; посилення корпоративного управління в державних банках та комплексної реформи системи освіти України.
• Сприяння прямим іноземним інвестиціям та інтеграція у глобальні ланцюги створення вартості, вдосконалення сфери логістики та зв’язку, щоб використовувати можливості зовнішньої торгівлі на повну. Одним з найважливіших факторів залучення ПІІ є захист прав власності.
• Підтримання стабільної макроекономічної політики, надання кожному рівних можливостей і зміцнення верховенства права, щоб зробити економічні інститути більш стійкими.

Про це сьогодні йшлося в Економічному прогнозі World Bank Ukraine

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семь + 9 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram