Понедельник 23 Сентябрь 2019

Май 23, 2019

Реформи ДФС за участі ЄС

Олександр Власов

5 хв. · 

Останнім часом бачу, що активізувалась «диванна сотня») Усіх «доброзичливців» прошу: критикуйте, давайте поради, це є абсолютно прийнятним, але коли критика адекватна та конструктивна. 
Ми налагоджували та будемо продовжувати розвиток міжнародних контактів. І це нормальний процес. Важкий, тому що багато років митниця втратила, але зараз процес динамічно рухається.
Після повернення зі Словаччини, де, ще раз наголошую, пройшов ряд важливих і конструктивних зустрічей з Держсекретарем Міністерства фінансів Словацької Республіки Даною Мегер, Віце-президентом Фінансової адміністрації Душаном Патєком та в.о. Гендиректора митного директорату Фінансової адміністрації Томашєм Прохоцькі і наразі маємо конкретні домовленості та підписаний план дій до 2020 року, сьогодні зустрівся з Главою Місії Європейської Комісії з надання допомоги в питаннях кордону в Україні та Республіці Молдова (EUBAM) Славоміром Піхором.
Проговорили розвиток митної інфраструктури у ДФС, у тому числі реконструкцію автомобільних пунктів пропуску «Рені» та «Кучурган», про проведені роботи з оснащення пунктів пропуску скануючими системами на західній ділянці кордону та наміри української сторони продовжувати покращення технічного забезпечення. 
Ще один важливий напрямок нашої роботи з EUBAM – проведення спільних операцій, ініційованих європейськими колегами. З вересня по грудень 2018 року ми провели спільну операцію «ORION» щодо протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Зокрема, в ході проведення операції за участю митниць ДФС виявлені непоодинокі факти незаконного переміщення стрілецької, легкої, холодної зброї, боєприпаси у кількості понад 2,5 тис шт. 
Також порушили питання підготовки та проведення спільної операції «SCORPION», що має на меті боротьбу з контабандою цигарок та тютюнових виробів, у тому числі, ввезених для реалізації в магазинах безмитної торгівлі та які стали предметами контрабанди внаслідок використання механізму фіктивних продажів. Це буде наша спільна з молдовською та румунською сторонами операція при підтримці Європейського бюро по боротьбі з шахрайством (OLAF) та Поліцейської служби Європейського союзу (EUROPOL).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 + девять =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram