Украина НАТО Украина Реформы

У столиці України на базі інноваційного парку UNIT.City розпочався другий національний оборонний хакатон.

Офіс віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграціїзнаходиться в UNIT.City.3 год · Kyiv · 

У столиці України на базі інноваційного парку UNIT.City розпочався другий національний оборонний хакатон. Формат українського оборонного хакатону відбуватиметься за стандартами змагань #НАТО #TIDEHackathon. Упродовж тижня 14 команд українських айтішників та 15 експертів із країн-членів НАТО працюватимуть над трьома типами завдань: моделювання, кодування та комбіноване змагання.

За задумом організаторів, учасники конкурсу мають розробити низку архітектурних, програмних та процесуальних рішень, які дадуть змогу складовим сектора безпеки та оборони України ефективно впоратися з вирішенням питань сумісності.

З вітальним словом на відкритті заходу виступила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ivanna Klympush-Tsintsadze.

“Тішуся, що торік нам разом вдалося започаткувати щорічне проведення в Україні Національного оборонного хакатону. Це і є наш з вами спільний внесок у підтримку інтелектуального потенціалу українських фахівців, який нині, без перебільшення, займає провідні позиції на світовому ІТ-ринку та цінується нашими партнерами з НАТО”, – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.
NATO in Ukraine
Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції
Denys Chorny Oleksiy Genchev Інна Потапова (Inna Potapova) Verbytskyi SerhiiМарія Ковач

Залишити відповідь