Тетяна Геращенко

Доброго ранку, співвітчизники )Неділя. Чим цікава?

Доброго ранку, співвітчизники )Неділя. Чим цікава?
????В Палате представителей Конгресса США представили проект закона, предусматривающий усиление поддержки суверенитета и территориальной целостности Украины, расширение военной помощи и предоставлении статуса главного военно-политического союзника США.
??????Протидія агресії Росії та підтримка України увійшли до кола “ключових спільних пріоритетів” США та Німеччини, які обговорили у п’ятницю державний секретар Сполучених штатів Майк Помпео та канцлер Німеччини Ангела Меркель.
???????#OpUNIFIER відвідала семінар, присвячений баченню нових офіцерів та сержантів, що відбувся 23-24 травня в Києві в посольстві Литви. Фото: рядова авіації Стефані Лабосьєр.
?????‍??‍?Перший в країні освітній онлайн-спецпроект «Угода про асоціацію Україна-ЄС» вже відкрив п’ять тем для навчання
????В Україні стартував конкурс для журналістів на краще висвітлення теми «Україна-НАТО»
??⚙️?Віктор Вишньов, генеральний директор ДП “СЕТАМ” Електронний аукціон унеможливлює продаж землі за безцінь. Державне підприємство «СЕТАМ» та Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на майданчику OpenMarket.Land у пілотному режимі провели більше тисячі (а точніше, 1037) успішних електронних земельних аукціонів на загальну площу 42 тис. га та на суму 79,2 млн грн
????На сайті парламенту Нової Зеландії розміщена петиція щодо визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українців.
????⚖️Юридична битва України та Росії триває. Після перемоги української команди у Гамбурзі стартують двотижневі слухання у Гаазі. Перший тиждень – щодо порушення Конвенції про заборону фінансування тероризму та Конвенції про заборону расової дискримінації.
??????Естонія проти повернення права голосу Росії в ПАРЄ
??????Винищувачі Королівських ВПС Великої Британії були підняті по тривозі з метою перехоплення п’ятьох російських військових літаків, які наблизилися до повітряного простору Естонії.
????Путіна вперше за 15 років не запросили на річницю операції “Оверлорд”
Дякую за увагу ?) Дякую Воїнам України за мирне небо??. Свободу полоненим❤️?. Одужання та перемог пораненим?. Чудового дня всім ?)

Залишити відповідь