Тетяна Геращенко

Доброго ранку, шановні ) П’ятниця. Що важливого?

Доброго ранку, шановні )П’ятниця. Що важливого?
????⚖️У Міжнародному суді ООН в Гаазі в четвер, 6 червня, розпочинається другий раунд слухань щодо заперечень Росії про наявність юрисдикції цього суду за позовом України проти РФ.
????Уряд України 5 червня ухвалив рішення про продовження дії двох угод між Україною та США до 2025 року. “Ці угоди є важливим інструментом для надання юридичної, технічної та фінансової допомоги Україні з боку США у зміцненні механізмів демократичного врядування, продовженні боротьби з корупцією, проведенні реформ у галузі правосуддя, децентралізації, захисту прав людини, а також підтримці економічного розвитку нашої держави”
????Сполучені Штати підтримують України на шляху до “економічної та іншої стабільності”. Про це заявив міністр енергетики США Рік Перрі, виступаючи на міжнародній конференції у Словенії. Перрі також прокоментував перспективу збільшення поставок американського зрідженого газу до регіону і висловив впевненість в тому, що зріджений газ є конкурентоспроможним на європейському ринку.
????Міністерство закордонних справ Великої Британії оприлюднило доповідь про стан прав людини і демократії у 2018 році, яка містить питання порушення Росією прав людини на окупованих територіях України та стосовно українських політичних в’язнів на території РФ.
?????”Велика Британія продовжить брати участь у підготовці військовослужбовців Збройних сил України та надалі підтримуватиме проведення реформ в оборонному секторі,” – посол Британії в Україні Джудіт Гуф.
????ЄС принципово підтримує не президента, а Україну – віцепрем’єрка. ЄС і надалі підтримуватиме Україну за умови продовження євроінтеграційного курсу та курсу реформ, адже йдеться насамперед про взаємодію з країною і її інституціями, а не з новою владою.✅Європейський Союз надалі підтримуватиме суверенітет і територіальну цілісність України, заявляє президент Європейської ради Дональд Туск.✅Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні запевнила в тому, що ЄС продовжить підтримувати Україну в її програмі реформ і її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності.✅Євросоюз чекає негайного звільнення 24 українських моряків
????Дипломати ЄС схвалили продовження санкцій стосовно РФ у зв’язку з Кримом
?????Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) ухвалив проект відкриття лінії для Укргазбанку загальним обсягом 40 млн доларів.
????⚡️Верховна Рада ратифікувала Рішення Ради асоціації між Україною та ЄС про внесення змін і доповнень до Додатка XXVII до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Ратифікація даного Рішення надасть імпульс для інтеграції України до енергетичного ринку ЄС та відкриває можливості подальшої інтеграції з ЄС у пріоритетних сферах, які були визначені на минулорічній Раді асоціації.?Представництво ЄС вітає ратифікацію Верховною радою оновленого енергетичного додатка до Угоди про асоціацію з Євросоюзом.
????⚖️Щойно парламент Литовської Республіки проголосував за рішення щодо визнання насильницької депортації кримськотарського народу 18 травня 1944 року геноцидом.
????У Німеччині презентували виставку про винаходи, які Україна подарувала світові
???”Справедливий мир в Україні може запанувати тільки через перемогу. Навіть ті, що публічно не висловились, одностайні в тому, що ми не маємо права повертатися назад,” – Епіфаній, митрополит Київський і всієї України, предстоятель ПЦУ
?????В Україні впроваджується єдиний державний реєстр ветеринарних документів
???Доходи державного бюджету за п’ять місяців 2019 року зросли на 15,4% рік до року – до 426,7 млрд грн.
???Верховна Рада схвалила в другому читанні законопроект № 1098 Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії, в якому передбачена процедура імпічменту президента. За відповідний документ проголосували 279 нардепів.
???Верховна Рада спростила надання громадянства іноземцям-захисникам України закон 3433
???Верховна рада у четвер схвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт, ухвалення якого є умовою ЄС для початку офіційної процедури оцінки готовності України до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (АСАА), тобто так званого “промислового безвізу” з ЄС.
???Верховна Рада ухвалила законопроект 8370 щодо військових стандартів НАТО. Прийняття законопроекту забезпечить врегулювання питання щодо розроблення, скасування, відновлення дії, прийняття, розповсюдження та застосування військових стандартів, у тому числі розроблених на основі стандартів НАТО і стандартів у сфері оборони держав-членів НАТО та сприятиме впровадженню Політики НАТО у сфері військової стандартизації.
????Національне антикорупційне бюро України стало першим в Україні та одним із перших у Європі та світі правоохоронним органом, який підтвердив повну відповідність його системи управління заходами протидії корупції вимогам міжнародного стандарту ISO 37001:2016. Цей факт засвідчений відповідним сертифікатом.
????“Північний потік–2” суперечить інтересам Центрально-Східної Європи, – Сенат Польщі
????Спільна українсько-турецька розробка бойовий модуль “Serdar” успішно пройшов вогневі випробування та готовий до серійного
????Катастрофа МН-17: з’явилися нові документи, які підтверджують причетність Росії
Дякую, що завітали. Дякую Воїнам України, що власним життям і здоров’ям захищають мир ??. Звільнення полоненим❤️?. Одужання пораненим? та нових перемог. Вдалого дня кожному )

Залишити відповідь