Украина НАТО

Розвиток лідерського потенціалу сержантів та старшин відповідно до стандартів #НАТО – пріоритет розвитку Збройних Сил України

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

18 год · 

Розвиток лідерського потенціалу сержантів та старшин відповідно до стандартів #НАТО – пріоритет розвитку Збройних Сил України / Development of leadership potential of NCO according to the #NATOstandards – the priority of the development of the Armed Forces of Ukraine
3 липня 2019 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочали навчання на Курсі лідерства вищого рівня сержанти і старшини, які плануються для призначення або ж обіймають на даний час посади головних старшин військових частин та вище.

Курс відкрили заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв та головний старшина Збройних Сил України старший прапорщик Олександр Косинський.

– Набуття нових знань та розвиток лідерського потенціалу учасниками цього курсу продовжують ґрунтовні традиції професіоналізації та розбудови сержантського корпусу відповідно до стандартів НАТО із урахуванням набутого досвіду в АТО і ООС, що є одним із пріоритетів розбудови Збройних Сил України, – наголосив у вітальному слові заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Програма Курсу передбачає надання слухачам знань та умінь, що забезпечать ефективніше виконання ними посадових обов’язків. Зокрема, вивчатимуться штабні процедури прийняття військових рішень, у тому числі за стандартами НАТО (OPP), вплив внутрішньої та зовнішньої політичної обстановки на питання оборони і безпеки держави, принципи критичного мислення.

У ході навчання заплановано відвідування слухачами органів військового управління різних рівнів, а також державних установ, центральних органів законодавчої та виконавчої влади.

Курс проводять досвідчені військовослужбовці сержантського складу, які мають відповідний рівень освіти та досвіду. До проведення лекцій залучено низку військових та цивільних фахівців, в тому числі закордонних представників.

Оцінювання ефективності проведення Курсу та відповідність його принципам і підходам прийнятим в збройних силах країн-членів НАТО здійснюють ментори з держав Альянсу, в рамках програми НАТО Defense Education Enhancement Program (DEEP).

– Курс лідерства вищого рівня є топовим курсом в системі професійної підготовки сержантів і старшин. Аналогічно подібним курсам, що впровадженні в збройних силах країн-членів НАТО. Цей курс призначений для головних старшин вищого рівня, або ж для Command Senior Enlisted Leader, – відзначив головний старшина Збройних Сил України старший прапорщик Олександр Косинський.

Сержантський корпус ЗС України NATO NATO in Ukraine NATO-Ukraine Professional Development Programme Mission of Ukraine to NATO Lietuvos kariuomenė Lietuvos ambasada Ukrainoje / Посольство Литви в УкраїнiUkrainos Ambasada Lietuvoje / Посольство України в Литві

Залишити відповідь