Украина Реформы

Щойно ухвалено Постанову КМУ, яка дає старт реалізації найамбітнішого, найінноваційнішого у світі проекту в сфері електронних послуг – #єМалятко – можливість отримати ДЕСЯТЬ послуг держави

?єєєєєМаляткооооооооооооооооооооооооооо!!!

?‍?Так прокричав би будь-який італійський футбольний коментатор або найвідоміший ринг-анонсер Майкл Баффер, коментуючи сьогоднішнє засідання Уряду)

❗️Щойно ухвалено Постанову КМУ, яка дає старт реалізації найамбітнішого, найінноваційнішого у світі проекту в сфері електронних послуг – #єМалятко – можливість отримати ДЕСЯТЬ послуг держави, пов’язаних із народженням дитини, за ОДНІЄЮ онлайн або оффлайн заявою одразу у пологовому (поки у світі є приклади реалізації подібних проектів 5 в 1).

?Реєстрація народження, допомога при народженні, реєстрація місця проживання, присвоєння податкового номеру та унікального номеру запису в реєстрі (демографічний реєстр) тощо – всі ці послуги сьогодні є головною біллю для батьків з немовлям або дитиною, яка досягла 14 років, надаються різними органами влади та за різними порядками, вимагаючи при цьому майже одні й ті ж самі дані від заявника – всього вимагається 37 документів за 10 послугами!

Постанова КМУ передбачає як експеримент, який згодом має бути затверджений законом, об’єднання цих послуг в одну комплексну – єМалятко – 1 документ замість 37!

?Проект є дуже складним та великим, зокрема передбачає запровадження електронної взаємодії між Державним демографічним реєстром (ДМС), Реєстром актів громадського стану (Мінюст), інформаційної системою Мінсоцполітики та Державним реєстром фізичних осіб – платників податків (ДФС), і має запрацювати з 1 січня 2020 року. Для цього ми потребуємо неабиякої політичної волі?!

Тож маємо гарні новини! Починаємо реалізацію дуже крутого проекту! І нарешті починаємо впроваджувати нову філософію розвитку державних послуг та електронні послуги нового покоління! Держава у смартфоні!

Особливо хочу привітати та подякувати головного ідеолога проекту Ludmyla Rabchynska і Офіс реформи адмінпослуг, головних лобістів проект EU 4 PAR та Olena Saienko і Програма EGAP, які підтримують реалізацію проекту.

P.S.: Фото 4 грудня 2018 року. Саме тоді відбулася, можливо вирішальна, зустріч всіх зацікавлених стейкхолдерів, після якої проект вже був приречений на успіх.

Залишити відповідь