Понедельник 21 Октябрь 2019

Июль 10, 2019

У Києві за сприяння програми професійного розвитку НАТО відбувся семінар з оборонно-технічного співробітництва, у рамках якого було розглянуто питання управління життєвим циклом озброєння та військової техніки.

Mission of Ukraine to NATO15 год · 

У Києві за сприяння програми професійного розвитку НАТО відбувся семінар з оборонно-технічного співробітництва, у рамках якого було розглянуто питання управління життєвим циклом озброєння та військової техніки.

Українські та міжнародні експерти зійшлися на тезі, що розвитку обороноздатності України можна досягнути через застосування комплексного підходу до якості військової продукції на всіх стадіях життєвого циклу.

У рамках навчального проєкту спільно з представниками штаб-квартири НАТО учасники семінару розглянули питання щодо етапів цього процесу: планування життєвого циклу озброєнь та військової техніки, розробки і виробництва, процедури випробувань, закупівлі і гарантування ціноутворення, експлуатації, ремонту та утилізації.

Було зазначено, що впровадження стандартів та підходів НАТО надасть змогу не тільки забезпечити Збройні Сили України сучасними зразками ОВТ, але й зробить можливою міжнародну кооперацію підприємств оборонно-промислового комплексу України.

— З 2016 року Україна серед держав-партнерів НАТО найактивніша з учасників роботи Конференції національних директорів з озброєнь, — зазначив виконувач обов’язків директора Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України полковник Андрій М’ясников. — Група з управління життєвим циклом озброєння та військової техніки стала одним із пріоритетів розвитку оборонно-технічного діалогу. Ще одним свідченням конструктиву в цій роботі є те, що секретарем першої робочої групи призначено представника України. Це безпрецедентний факт, оскільки ще жодного разу таку посаду не обіймав представник не країни НАТО.

Є й перші практичні успіхи підприємств українського ОПК у цій царині. Провідні фахівці з сертифікації, стандартизації та якості підприємств оборонної промисловості України, зокрема ТрАТ «НВО «Промінь», АТ «Мотор Січ» та ТОВ «Телекарт-прилад» отримали сертифікати внутрішнього аудитора управління якістю згідно зі стандартом НАТО AQAP 2110.

https://armyinform.com.ua/…/%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B5…/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шестнадцать + девять =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram