Украина и Канада Украина и США Украина Реформы

Для ефективного видобутку українського газу Укргазвидобування залучає сучасні технології

Укргазвидобування

2 хв. · 

☝ Для ефективного видобутку українського газу Укргазвидобування залучає сучасні технології, які вже успішно застосовуються на родовищах США, Канади та інших країн, багатих на поклади газу.

Так звані компанії «Великої четвірки», які спеціалізуються на сервісних послугах у нафтогазовій галузі, протягом останніх 2-х років активізували свою діяльність на території України. І це завдяки великим обсягам замовлень від Укргазвидобування, адже компанія має у своєму портфелі понад 150 виснажених родовищ, на яких необхідно проводити роботи з інтенсифікації видобутку.

Таким чином, УГВ, як найбільша газовидобувна компанія України, зацікавила міжнародні компанії та створила попит в Україні на великий обсяг нафтосервісних послуг.

? Чому це важливо для українського сервісного ринку?

✅ По-перше, це високоякісна експертиза від фахівців міжнародного рівня з великим досвідом роботи на різних типах родовищ.

✅ По-друге, це залучення новітніх технологій на український сервісний ринок та підвищення планки щодо якості надання послуг українськими постачальниками.

✅ По-третє, це створення конкуренції на ринку якісних нафтосервісних послуг України від чого виграють усі видобувні компанії країні.

Залишити відповідь