Украина и мировые банки Украина Реформы

Компанія UDP Renewables, що входить до складу інвестиційної групи UFuture, ввела в промислову експлуатацію нову сонячну електростанцію “Скіфія-Солар-2” у Мелітополі

Ukraine News Today

32 хв. · 

У Мелітополі відкрили другу чергу потужної сонячної електростанції Скіфія-Солар


✅ Загальна потужність 46 МВт
✅ Загальна площа 70 Га
✅ Загальна сума інвестицій – 31,68 млн євро
✅ Потужність другої черги 33 МВт
✅ Площа другої черги 50 Га
✅ Кількість сонячних панелей – 91000

25 липня 2019. – Компанія UDP Renewables, що входить до складу інвестиційної групи UFuture, ввела в промислову експлуатацію нову сонячну електростанцію “Скіфія-Солар-2” у Мелітополі (Запорізька обл.) потужністю 33 МВт.

Про це повідомляє прес-служба компанії

СЕС “Скіфія-Солар-2” із піковою потужністю 33,1 МВт займає площу 50 га та обладнана понад 91 000 сонячними панелями компанії JA Solar. Станція вироблятиме майже 42 000 МВт∙год на рік. Цього достатньо, щоб забезпечити електроенергією 13 300 домогосподарств.

“Скіфія-Солар-2” – це високотехнологічний об’єкт, який є другою чергою нашого найбільшого проекту “Скіфія-Солар”, реалізацію якого розпочали у 2018 році.
(СЕС “Скіфія-Солар-1” введена в експлуатацію в минулому році та має потужність 13 МВт.)
При будівництві станції ми традиційно співпрацювали з українськими виробниками обладнання та послуг, вартість яких склала 288,5 млн грн. В ході будівництва та експлуатації об’єкту на різних етапах було створено 315 робочих місць”, – зазначив керівний партнер компанії UDP Renewables Сергій Євтушенко.

До проєкту залучили 21,58 млн євро інвестицій. Потужність двох черг Скіфії – 46 МВт, а загальна сума інвестицій у дві черги – 31,68 млн євро. Запуск “Скіфія-Солар-2” замість електростанцій, що працюють на вугіллі, дозволить запобігти викидам в атмосферу 51 тис. тонн вуглекислого газу на рік. Генеральним підрядником будівництва виступила компанія KNESS, а фінансовим партнером – Ощадбанк.

ℹ UDP Renewables – інвестиційно-девелоперська компанія в галузі відновлюваної енергетики. Диверсифікуючи ресурси та розміщення своїх об’єктів, UDP Renewables планує вже до 2022 року стати одним із найбільших виробників чистої енергії в Україні з загальною потужністю електростанцій понад 300 МВт. UDP Renewables входить до складу інвестиційної групи UFuture, яка об’єднує компанії та соціальні проєкти українського підприємця Василя Хмельницького та сформувала портфель активів у багатьох сферах – від нерухомості, інфраструктури та промисловості до інноваційних парків, відновлюваної енергетики та фармацевтики.

▶ Дивіться також:
Під Нікополем відкрили третю за потужністю в Європі сонячну електростанцію
https://www.facebook.com/uanow/videos/2374237486179202/

Залишити відповідь