Четверг 5 Декабрь 2019

Август 12, 2019

ЯК сьогодні геодані впливають на процес прийняття рішень в Україні

Центр Розвитку Інновацій - Center for Innovations Development

‼️80% рішень публічного управління приймаються в Польщі на основі геоданих.

🤔ЯК сьогодні геодані впливають на процес прийняття рішень в Україні? Детальніше про GIS Data Портал та його роль у щоденній роботі управлінця розповів Виктор Путренко, експерт Центру розвитку інновацій в етері Голос Столиці.

“Сьогодні громади майже нічого не знаю про свою територію, активи й як ними управляти. Тому в рамках проекту “Е-рішення для громад” виникла ідея створити портал, який каталогізує різні джерела геоданих та пропонуватиме варіанти їх застосування для управління громадами/регіонами. Портал буде постійно розвиватися та наповнюватися даними партнерів, спільнота яких зростає щодня”, - прокоментував Віктор.

Прослухати повне інтерв’ю експерта можна за посиланням 👉http://bit.ly/31w3M8p.

📲GIS Data Портал (https://cid.center/gisdata/) - основа для прийняття ефективних рішень на основі даних, інноваційного розвитку вашої громади та збільшення місцевих бюджетів.

🧐Заходьте! Тестуйте! Діліться враженнями!

Портал розроблено в рамках проекту "Е-рішення для громад" (https://cid.center/e-solutions/), який реалізується ЦРІ за підтримки програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × 3 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram