Тетяна Геращенко

Світлого ранку, шановні.Четвер. Що важливого?

Світлого ранку, шановні.Четвер. Що важливого?
???????Макрон: Росія не може повернутися до формату G8 без врегулювання ситуації в Україні
???????Прем’єр Британії проти приєднання Росії до G7
???????Уряд Німеччини відкидає пропозицію повернути Росію в «Групу семи»
????Впроваджуючи державну регіональну політику, Уряд України, починаючи з 2014, щороку збільшує обсяг державної підтримки розвитку регіонів та громад. Зважаючи на велику кількість програм та нормативно-правових актів, що регламентують доступ до ресурсів державної підтримки, колеги ULEAD з Європою / ULEAD with Europe підготували посібник, що містить інформацію про кожен інструмент державної підтримки розвитку територій, включаючи: нормативно-правові акти, які регулюють порядок використання коштів, порядок отримання коштів, тощо. Повна версія звіту: http://bit.ly/2YSUVkAДовідково: Реалізація положень Угоди про асоціацію впроваджується нове розуміння регіональної політики як політики розвитку, стимулювання економічної, інвестиційної діяльності, заохочення інновацій та створення нових робочих місць. Окрім того, вона створює механізми і можливості співпраці між українськими громадами та їхніми партнерами в Європі. Ці процеси опосередковано сприяють формуванню основи для виконання інших напрямів Угоди – тих, які стосуються створення зони вільної торгівлі, співробітництва у сфері сільського господарства, транспорту, енергетики, навколишнього середовища тощо. Чим більш спроможними будуть територіальні громади, чим стабільнішим буде соціально-економічна ситуація в регіонах, тим впевненішими будуть інвестори.
????Кабмін затвердив угоду про безвіз із Північною Македонією
??⚙️За останні роки зарплати і пенсійні виплати в Україні зросли в 2-3 рази
??⚙️Іван Лукеря, експерт Центрального офісу реформ при Мінрегіоні. Ми очікуємо, що Закарпаття до кінця року дасть найвищий показник зі створення ОТГ на добровільних засадах
????⚙️Триста українських державних службовців завершили курс вивчення англійської мови у Британській Раді, який фінансується Посольством Великої Британії. Представники 14 державних інституцій та трьох медіакомпаній поліпшили свій рівень знань з іноземної мови. Навчання відбувалося в рамках реформи державної служби в Україні.“Проєкт англійської мови для державних службовців Британська Рада в Україні реалізує з 2012 року. Він був значно розширений після Революції Гідності. Протягом цього часу ми підготували близько 2800 державних службовців з ключових міністерств, які беруть участь в європейській інтеграції України і просуванні реформ. Вони удосконалили рівень володіння англійською мовою”, – розповідає директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс.
????ЄБРР запускає навчальну програму з експорту «GoEXPORT: вихід на нові ринки».Програма допоможе учасникам:отримати комплексне розуміння, що потрібно зробити бізнесу, аби почати експортувати або вийти на нові ринки;вивчити усі складові експортної діяльності;проаналізувати власний продукт, зрозуміти, що потрібно зробити для виходу на нові ринки, а також оцінити ризики при запуску експорту;отримати знання міжнародних практик і проаналізувати закордонні кейси;вивчити практичний досвід успішних продажів і переговорів з іноземними партнерами, а також підготовки до виставок та торгових місій;отримати унікальну нагоду створити успішний нетворкінг у сфері експортної діяльності текстильних підприємств;спільно з викладачами попрацювати над практичними кейсами виходу бізнесу на міжнародний ринок;миттєво застосувати нові інструменти на бізнес-моделі власної компанії під час написання свого проекту – дорожньої карти виходу Вашої компанії на нові ринки – та отримати зворотній зв’язок експертів?Після завершення програми учасники отримають сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), а п’ять компаній-авторів найкращих проектів отримають допомогу від ментора або консультаційну підтримку у реалізації даного проекту.
????З кожним роком кораблі країн НАТО все частіше заходять у Чорне море. Про це в інтерв’ю UATV повідомив заступник начальника штабу командування Військово-морських сил Збройних сил України з питань євроатлантичної інтеграції Андрій Риженко.
???Київ, 20 серпня 2019Президент Групи Світового банку Девід Малпасс прибуває до Києва в четвер, 22 серпня 2019 року, з дводенним візитом. Це буде перший візит пана Малпасса до України після того, як 9 квітня 2019 року він посів посаду Президента Групи Світового банку.У п’ятницю, 23 серпня, пан Малпасс зустрінеться з Президентом України Володимиром Зеленським. Крім того, він планує зустрітися з Міністром фінансів, Головою Національного банку України, міськими головами, народними депутатами, представниками банківського сектору, фермерами та представниками приватного сектору.Під час візиту пан Малпасс обговорюватиме плани реалізації в Україні економічних реформ, спрямованих на прискорення економічного розвитку та створення нових робочих місць і ширших можливостей для народу України.
????У рамках виконання Угоди про асоціацію 15-16 серпня 2019 року в Представництві ЄС відбулися установчі засідання місії ЄС з оцінки національного законодавства та інституційної спроможності України у цифровій сфері за участю державних органів виконавчої влади, представників Європейської Комісії та Групи підтримки України, асоціацій та громадянського суспільства.Представники DG СONNECT наголосили на готовності Європейського Союзу підтримувати Україну на шляху інтеграції до Єдиного цифрового ринку та запропонували використовувати динамічний підхід у наближенні національного законодавства. Право ЄС має динамічну природу, особливо в цифровій сфері та, зокрема, у сфері телекомунікацій, тому Угода про асоціацію має бути гнучким інструментом, і так її треба сприймати, її оновлення актуальними актами права ЄС – це абсолютно нормальний звичайний процес, хоча він і потребує багато зусиль і часу.Урядовий офіс як національний координатор роботи місії відзначив високій рівень зацікавленості усіх стейкхолдерів досягти конкретних результатів та перейти до наступного етапу двостороннього діалогу – формування Спільного плану дій Україна-ЄС у цифровій сфері.
???З 1 грудня в Україні зміняться правила проєктування житлових будинків
????Експорт товарів до РФ за 6 років скоротився майже вчетверо – Кубів
??????⛽️Президент США Дональд Трамп і президент Румунії Клаус Йоганніс опублікували спільну заяву, в якій виступили проти будівництва газопроводу Північний потік 2. Про це передає прес-служба Білого дому. “США та Румунія визнають, що енергетична безпека — це національна безпека. Ми підкреслюємо нашу опозицію Північному потоку-2 та інших проектів, які ставлять наших союзників і партнерів у енергетичну залежність від Росії”, — йдеться в заяві.
??Столиця України ввійшла до топ-50 рейтингу найбільш дружніх міст на планеті, складеного туристичним порталом Big 7 Travel.
??Запальний гопак представили на 59-му Світовому фольклорному фестивалі у Бельгії
??Українка перемогла в міжнародному вокальному конкурсі Competizione dell’Opera
?Героям честь і слава!Дякую захисникам за мир.?? Родинам дочекатись живих та здорових воїнів.❤️?Звільнення полоненим. Дякую справжнім та сильним союзникам за невтомну підтримку.??Міцного здоров’я та наснаги пораненим.Перемоги всім нам.✌️

Залишити відповідь