Четверг 28 Май 2020

Октябрь 9, 2019

В СНУ ім. В. Даля відбувся круглий стіл «Паспорт безпеки України: Луганський регіональний вимір» за участю Голови Представництва НАТО в Україні Александера Віннікова.

Інститут Економіки та Управління СНУ ім. В. Даля

В СНУ ім. В. Даля відбувся круглий стіл «Паспорт безпеки України: Луганський регіональний вимір» за участю Голови Представництва НАТО в Україні Александера Віннікова.

Вже третій рік поспіль студенти та науковці університету беруть участь у дослідженнях, організатором яких виступає громадська організація «Центр міжнародної безпеки» у партнерстві з Національним інститутом стратегічних досліджень, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Проект спрямований на вивчення актуальних загроз та психологічних драйверів населення в різних областях України, визначення специфічних проблем, які формують регіональне безпекове середовище.

Під час круглого столу були презентовані та обговорені результати вивчення регіональної ситуації в сфері безпеки Луганської області, здійснені на основі соціологічних досліджень та експертного опитування.

Дякуємо Alexander Vinnikov за привітання СНУ ім. В. Даля
зі 100-річчям та корисну інформацію щодо важливої співраці! Дякуємо Valeriy Kravchenko та Andriy Karakuts за важливі для України дослідження!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 + 10 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram