Тетяна Геращенко

Доброго ранку, співвітчизники. Неділя. Що цікавого?

Доброго ранку, співвітчизники.
Неділя. Що цікавого?

????
⚜️У Трампа продовжили “паузу” для санкцій проти компанії Дерипаски
⚜️Державний секретар США Майкл Помпео впродовж 6-8 листопада здійснить візит до Німеччини, де проведе зустрічі з німецьким керівництвом та обговорить, зокрема, необхідність спільного протистояння викликам з боку Росії, Китаю й Ірану.
⚜️У Білому домі заявили про готовність до імпічменту
⚜️Міністр енергетики США Рік Перрі відмовився свідчити в Конгресі в справі про імпічмент Трампа
⚜️Президент Німеччини: “Не може бути демократії без Америки”
????
⚜️Фріланд знову виступила проти повернення Росії до G8
⚜️Україна перебуває на передовій боротьби між демократією та авторитаризмом — Фріланд. “Сучасна Україна – це держава, у якій ведеться боротьба та буде визначене майбутнє, засноване на правилах міжнародного порядку й справжньої демократії у світі. Саме тому підтримка України у її боротьбі є невід’ємним елементом зовнішньої політики Канади”, – зазначила міністр закордонних справ Канади.
Фріланд зауважила, що Україна спромоглася вистояти як незалежна демократична держава, але продовжує перебувати у серйозній небезпеці. “Підтримка України не зводиться до українських канадців, вона стосується принципів демократії й міжнародного права”, – підсумувала дипломат.
????
⚜️1 листопада у Гамбурзі розпочався судовий процес у справі росіянина, якого звинувачують у поставках заборонених товарів для військових заводів Російської Федерації. В цілому йому висунули обвинувачення у нелегальному експорті в Росію обладнання і матеріалів подвійного призначення на загальну суму в 1,83 мільйона євро у період з вересня 2014 до червня 2018 року.
⚜️«Нафтогаз» подав контрпозов до «Газпрому» в Стокгольмський арбітраж
⚜️П’яте засідання Комітету асоціації Україна-ЄС, яке відбудеться в Брюсселі (Королівство Бельгія) 5 листопада, є дуже важливою подією, яка посилить динаміку відносин з Євросоюзом.
???
⚜️У НАТО відмовилися від зустрічі Столтенберга зі звільненими українськими моряками – ЗМІ
Основним противником виявилася Франція, яка не хоче дратувати Росію зустріччю.
⚜️
???
⚜️НАК “Нафтогаз України” в п’ятницю завершує серію зустрічей з інвесторами, присвячену новому випуску єврооблігацій, розміщення яких очікується наступного тижня.
“Закінчуємо серію зустрічей з інвесторами в одному з наймальовничіших міст США”, – написав у Facebook голова правління НАК Андрій Коболєв у п’ятницю з Бостона.
⚜️
??⚙️
⚜️З початку року аеропорт “Львів” збільшив пасажиропотік майже на 40%
⚜️

✅Мальта конфіскувала контейнери з грошима для лівійського генерала, які друкували росіяни
✅Колишній британський генпрокурор Домінік Грів закликав прем’єра Сполученого Королівства Бориса Джонсона опублікувати звіт щодо втручання РФ у демократичний процес у країні.

Файного дня всім ??

Залишити відповідь