RussiaGate

Чому вибори губернатора в Кентуккі — дуже важливі як реальний електоральний показник довіри до Трампа на рівні окремих штатів

Vlad Ponomar

«Найбільша поразка в історії світу». Loser: Donald Trump.
Чому вибори губернатора в Кентуккі — дуже важливі як реальний електоральний показник довіри до Трампа на рівні окремих штатів.
На виборах президента США 2016р в штаті Кентуккі Трамп отримав понад 60% голосів. Клінтон взяла лише 34%.
Нічого незвичайного в цьому не було, бо Кентуккі вважається «рубіново-червоним», тобто цілковито республіканським штатом. Проте! 5 листопада там відбулися вибори губернатора, які обидві сторони називали «референдумом з довіри Трампу».
Підсумок — перемога демократа Енді Бешира.
Очолюючи мітинг в Лексінгтоні в понеділок, Трамп благав виборців Кентуккі переобрати губернатора-республіканця.
«Якщо ви програєте, вони скажуть, що Трамп зазнав найбільшої поразки в історії світу», – сказав Трамп. «Ви не можете допустити, щоб це сталося зі мною!»
“If you lose, they’re going to say Trump suffered the greatest defeat in the history of the world,” Trump said. “You can’t let that happen to me!”
Провал у «червоному» Кентуккі свідчить про те, що підтримка Трампа аж ніяк не допомагає і навіть заважає переобранню сенаторів, конгресменів і губернаторів — республіканців навіть в раніше безпечних для них штатах.
Ця інформація є надважливою для сенаторів. Саме вони мають своїм голосуванням вирішувати, проганяти Трампа з Білого дому чи ні.
Щойно вони усвідомлять, що від нього шкоди для їх власних кар’єр більше, ніж користі, то жодної зайвої секунди терпіти Трампа не стануть — моментально доправлять геть.
Все до того йде. Результат в Кентуккі не є винятком, це показник тенденції.
Крім того, Демократична партія США за підсумками виборів уперше більш ніж за 20 років отримала повний контроль над законодавчим органом у Вірджинії.
“У Вірджинії демократи перехопили контроль над Сенатом і Палатою делегатів, таким чином отримавши повний контроль над урядом в штаті, який часто стає полем битви за Білий дім”, – йдеться в повідомленні.
Зараз ситуація також змінюється до перемоги демократа Джона Бел Едвардса в штаті Луїзіана, який вважається чи не найбільш консервативним у США. Згідно з останнім опитуванням, на виборах 16 листопада за нього готові проголосувати 52% виборців. Це вже буде схоже на розгром.
Втрата яскраво-червоних штатів спровокує паніку серед республіканців. Далі буде..

Залишити відповідь