RussiaGate

Conservatives and the False Romance of Russia – The Atlantic

American conservatives who find themselves identifying with Putin’s regime refuse to see the country for what it actually is.

Источник: Conservatives and the False Romance of Russia – The Atlantic

НОВА ХВОРОБА ЗАХОДУ: ФАЛЬШИВЕ ЗАХОПЛЕННЯ МОСКОВІЄЮ

Американські консерватори, які асоціюють себе з путінським режимом, відмовляються бачити Московію такою, якою вона насправді є.
[…]
Московитські кібервояки працюють зі щоденною рішучістю, щоби підірвати американські комунальні та електро-мережі. Московитські інформаційні воїни намагаються деформувати американські політичні дебати. Московитські наймані вбивці вбивають людей на вулицях західних країн. Московитську ядерну зброю націлено на нас і наших союзників.
[…]
«Непроникний бар’єр ділить суспільство Московії навпіл. Усі гроші зосереджено вгорі, ніхто там не збирається втрачати їх. Все, що залишилося внизу – без перебільшення – це відчай. Знаючи, що їм немає на що сподіватися, що як би вони не старалися, вони не можуть принести щастя ні собі, ні сім’ї, московитські чоловіки виливають агресію на дружин, або спиваються, або вішаються. У Московії [другий] найвищий у світі рівень самогубств серед чоловіків. Як результат, третина всіх родин в Московії – це одинокі матері з дітьми. Хотілося б мені знати: оце так ми захищаємо інститут сім’ї?»
[…]
Важлива стаття Енн Епплбаум для американського видання The Atlantic ??, переклад українською ?? — Анжеліка Ґордон ??

Залишити відповідь