Четверг 6 Август 2020

Февраль 1, 2020

"Дискотека з Великим Братом"

Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)
Світлина від Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко).

Світлина від Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко).
Світлина від Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко).
Світлина від Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко).

ТАК ВОНО ПОЧИНАЛОСЬ.
"Припинімо акустичне насильство на транспорті" - аааа, нарешті!!! Дочекалась я, Богу дякувати, законодавчої ініціативи - не минуло й 20 рочків...))
А, ні. Якраз і минуло.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Рівно 20 рр. тому, взимку 2000-го, я опублікувала ось цю (див. фото) колонку (блогів тоді ще не було), "Дискотека з Великим Братом" - ще не здогадуючись про стратегічні цілі початої Москвою, відразу після медіареформи, атаки на наші вуха (й мізки!), але розуміючи, що нічого хорошого з цього не вийде. Тільки в моїй версії це називалось не "акустичне насильство" - а "аудіототалітаризм". І йшлося не лише про транспорт.
Прочитайте ці 3 сторінки: це вже хроніки сучасної війни. Саме так вона починалась, майже покоління тому. Все за Безменовим: 15-20 років потрібно на те, щоб виростити виборця, "неспроможного прийняти рішення в інтересах власної безпеки" (с). Dixi.
(В моїй версії - "ґенерацію ідіотів не тільки музичних", див. передостанній абзац: деякі речі неважко передбачити і без експертних підказок).
Минуло 20 років...
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Але є й хороша новина)): могло бути гірше. (Це не жарт!) А ми, попри всі затрачені ворогом зусилля, досі не тільки живі, а й, нівроку, боремось.
Тож ідемо за лінком, читаємо, поширюємо й долучаємось - з думкою про майбутнє: https://novynarnia.com/2020/01/31/akustichne-nasilstvo/…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 − 9 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram