Тетяна Геращенко

Щасливого ранку, краяни. Середа. Що важливого?

Щасливого ранку, краяни.
Середа. Що важливого?

????
⚜️У Нідерландах через спалах коронавірусу не переноситимуть судове засідання у справі МН17, призначене на 23 березня.
⚜️Україна обіцяє “відкрити кордон” для міжнародної гумдопомоги
????
⚜️?Байден переміг на праймеріз у штаті Вашингтон
Джо Байден виграв праймеріз Демократичної партії у штатах Флорида й Іллінойс.
⚜️Голова USAID, Агенства США з міжнародного розвитку, заявив, що йде з посади після двох з половиною років на службі.
«Сьогодні я з гордістю, а не з маленьким сумом заявляю про свої плани залишити USAID та повернутися до приватного сектору наступного місяця», – заявив Марк Грін у твіттері 16 березня.
З 1992 року загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку USAID, складає понад 3 мільярди доларів.
⚜️У США першим волонтерам ввели вакцину від коронавірусу
⚜️Мін’юст США зняв звинувачення з фірми “кухаря Путіна” – кажуть, що компанія використовувала судову систему проти самих Сполучених Штатів
????
⚜️Канада закриває кордон для іноземців
⚜️Канадська діаспора виступає проти перемовин України з найманцями РФ
⚜️ПРОЄКТ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ НА 2020-2022 РОКИ
З метою підтримки соціально-орієнтованого підприємництва, залучення соціально-незахищених груп населення до підприємницької діяльності, поширення кращих практик соціального підприємництва для вирішення наявних соціальних проблем та досягнення позитивних соціальних змін триває робота над формуванням Програми розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки.
Програма розроблена департаментом економіки і інвестицій міської ради у співпраці з департаментом соціальної політики Вінницької міської ради та Проектом «ПРОМІС: Партнерство для розвитку міст».
Під час розробки Програми був використаний партисипативний підхід — залучення у різних форматах всіх основних зацікавлених сторін до формування її пріоритетів та створення програмних складових.
Розробка Програми відбулася за участі створеної Робочої групи, до складу якої увійшли представники від соціальних підприємців, неприбуткових організацій, МСП та великого бізнесу, закладів вищої освіти, бізнес-асоціацій та виконавчих органів міської ради.
????
⚜️Весняну сесію ПАРЄ скасували через пандемію
⚜️Проєкти Трудового кодексу і законів про працю доопрацюють для відповідності праву ЄС
Комітет Верховної Ради з питань інтеграції до ЄС рекомендував доопрацювати проєкти Трудового кодексу і два законопроєкти про працю, аби вони повністю враховували положення права ЄС.
⚜️Зміни щодо захисту персональних даних не повністю враховують норми ЄС – комітет ВР
Комітет ВР з питань інтеграції до ЄС вважає за необхідне отримати висновок Уповноваженого парламенту з прав людини щодо змін до деяких українських законів про захист персональних даних.
???
⚜️Укроборонпром ініціював аудит своєї кібербезпеки
⚜️НАТО розробляє нову програму партнерства для країн, які не є членами Альянсу і тестуватимуть цей проєкт з Україною. Начальник Управління з партнерства в штабі Верховного командування Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі, віце-адмірал Бюлент Туран.
???
⚜️Верховний суд оголосив перерву у справі «Приватбанку»
Перерву оголосили на невизначений термін. Із посиланням на пресслужбу «Приватбанку» видання зазначає, що суд завершив вивчення матеріалів справи і оголосить про наступну дату з урахуванням епідеміологічної ситуації.
⚜️Долар по 27 гривень: міжбанк відкрився обвалом гривні
⚜️Група Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) пропонує невідкладні заходи для боротьби з наслідками розповсюдження вірусу COVID-19, серед яких – виділення 40 млрд євро.
⛔️Нацбанк продав $300 мільйонів для підтримки гривні
??⚙️
⚜️Верховна Рада пішла на «карантин»: пленарних засідань не буде
⚜️Київ, Харків, Дніпро закривають метро.
⛔️Верховна Рада затвердила Ірину Венедіктову генеральним прокурором
✅Котирування нафти знову опустилися нижче за 30 доларів за барель Brent
✅Остання держава НАТО схвалила приєднання Північної Македонії попри пандемію
Сенат Іспанії попри пандемію коронавірусу та надзвичайні заходи, введені у вівторок 17 березня схвалив протокол про вступ Північної Македонії до НАТО.
✅Офіційний Вашингтон оголосив про початок процедури призначення нового лідера ІДІЛ глобальним терористом, що передбачає автоматичне введення санкцій проти нього та осіб, які надаватимуть йому будь-яку підтримку.
✅Державний секретар США Майкл Помпео заявив, що в Вашингтоні вважають Росію винною в убивстві десятків турецьких військових, які забезпечують порядок у північно-західному регіоні Сирі

Файного дня всім ??

Залишити відповідь