Четверг 6 Август 2020

Март 24, 2020

Man dies after taking malaria medication in effort to prevent coronavirus | TheHill

Health care company Banner Health announced Monday that a patient had died and his wife was in critical condition after they apparently took an anti-malaria drug touted by President Trump as a possible cure for coronavirus without a doctor's presc

Источник: Man dies after taking malaria medication in effort to prevent coronavirus | TheHill

Людина помирає після прийому ліків від малярії, намагаючись запобігти коронавірусу

ДЖОН БОУДЕН

Компанія охорони здоров'я Banner Health оголосила в понеділок, що пацієнт помер, а його дружина перебуває у критичному стані після того, як вони, очевидно, прийняли протималярійний препарат, розрекламований президентом Трампом, як можливі ліки від коронавірусу без призначення лікаря.

У своїй заяві компанія закликала американців не приймати не призначені їм препарати у відповідь на пандемію коронавірусу, яким захворіло тисячі людей по всій країні. Хімічний засіб, який випускається у формі таблеток як протималярійний препарат, також використовується як хімічний засіб для очищення.

"Чоловік загинув, а його дружина перебуває під критичною опікою після того, як пара, як у 60-ті роки, приймала хлорохінфосфат, добавку, яка зазвичай використовується в акваріумах для очищення рибних резервуарів. Протягом тридцяти хвилин після прийому все життя зазнало негайних наслідків, що вимагають прийому до сусідньої лікарні, закладу охорони здоров'я ", - йдеться у повідомленні.

"Більшість пацієнтів, які заразилися COVID-19, потребують лише симптоматичної допомоги та самоізоляції, щоб запобігти ризику інфікування інших людей. Перш за все зверніться до лікаря первинної медичної допомоги. Рутинне використання специфічних методів лікування, включаючи ліки, описані як" анти-COVID " -19 ', не рекомендується пацієнтам, які не є госпіталізованими, включаючи антималярійний препарат хлорохін ", - йдеться у повідомленні.

З твердження Banner Health незрозуміло, чи отримала пара підтверджені діагнози коронавірусу перед прийомом препарату. Коронавірусом у всьому світі заразилось понад 370 000 людей, тисячі померли.

Трамп написав твіт про використання хлорохіну як ефективного лікування важких випадків коронавірусу у вихідні, закликаючи посадовців Управління з контролю за продуктами харчування та лікарських засобів (FDA) використовувати його негайно.

"HYDROXYCHLOROQUINE & AZITHROMYCIN разом узяли реальний шанс стати одним з найбільших змін у грі в історії медицини. FDA перемістив гори - Дякую! Сподіваємось, вони будуть БУТИ (H краще співпрацює з Міжнародним журналом антимікробних препаратів) Агенти) нехай будуть вжиті в користування негайно. ЛЮДИ Вмирають, Швидше рухайтесь, і БОЖЕ БЕРЕЖИ ВСІХ! " він твітнув.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два + одиннадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram