RussiaGate

US and Canada discuss putting tariffs on Saudi and Russian oil | Financial Times

US and Canadian officials are discussing the imposition of tariffs on Saudi Arabian and Russian oil imports if the two members of the Opec+ group do not quickly reach a deal to end their price war. Jason Kenney, the premier of Alberta — Canada’s biggest oil-producing province — told the Financial Times he had held discussions with Washington about tariffs, as a global deal to reduce production appeared to be hanging by a thread. US President Donald Trump has called on rival oil producers to cut production by as much as 15m barrels a day but said on Friday that tariffs “are one tool in the tool box” if Saudi Arabia and Russia do not quickly reduce supplies, threatening a deepening schism with Washington’s key Middle East ally. Mr Kenney said “prospective import tariffs on oil coming into North America” were under discussion with Washington, even as he signalled Alberta would be open to participating with Opec in cuts to oil supplies. Sonya Savage, Alberta’s energy minister, would dial into the online Opec+ meeting this coming week, he said.  “Opec+ started this fire and they have to put it out. We’re not going to surrender our industry and we’re prepared to go the distance here

Источник: US and Canada discuss putting tariffs on Saudi and Russian oil | Financial Times

США та Канада обговорюють питання встановлення тарифів на саудівську та російську нафту
Глобальна угода щодо скорочення виробництва залишається в рівновазі перед початком зустрічі Opec +
Офіційні особи США та Канади обговорюють питання запровадження тарифів на імпорт нафти Саудівської Аравії та Росії, якщо два члени групи Opec + не швидко домовляться про припинення цінової війни.
 
Джейсон Кенні, прем’єр-міністр Альберти – найбільшої нафтової провінції Канади – заявив Financial Times, що він проводив дискусію з Вашингтоном щодо тарифів, оскільки глобальна угода щодо скорочення видобутку висить на нитці.
 
Президент США Дональд Трамп закликав конкурентів-нафтовиків скоротити видобуток на цілих 15 мільйонів барелів на день, але заявив у п’ятницю, що тарифи “є одним інструментом у коробці інструментів”, якщо Саудівська Аравія та Росія швидко не скоротять поставки, загрожуючи поглибленням. розкол з ключовим союзником Близького Сходу у Вашингтоні.
 
Г-н Кенні сказав, що “перспективні тарифи на імпорт нафти, що надходить у Північну Америку” обговорюються з Вашингтоном, навіть коли він зазначав, що Альберта буде відкрита для участі з Opec у скороченні поставок нафти.
 
Він заявив, що міністр енергетики Альберти Соня Савидж набереться на онлайн-зустрічі Opec + цього найближчого тижня.
 
“Opec + розпочав цю пожежу, і вони повинні її погасити. Ми не збираємося здавати свою галузь, і ми готові йти на відстань », – сказав він.
 
Канадські провінції мають автономію щодо політики видобутку нафти, але для спільних тарифів із США вимагається федеральне схвалення Оттави.
 
Американські чиновники підтвердили, що Міністерство енергетики вивчає, чи будуть тарифи прийнятним способом змусити Саудівську Аравію та руку Росії, хоча дискусії є попередніми та серед інших варіантів.
 
У суботу пан Трамп заявив, що вірить, що Саудівська Аравія та Росія незабаром припинять свої цінові суперечки, роблячи знімки в Opec +.
 
“Я був проти Opec все життя”, – сказав пан Трамп. “Я думаю, що вони вирішать [суперечку], тому що вони знищать себе, якщо цього не робитимуть”.
 
Якщо дві сторони не зможуть вирішити свою незгоду, пан Трамп попередив, що готовий запровадити тарифи. “Якщо мені доведеться робити тарифи на нафту, що надходить ззовні, або якщо я повинен зробити щось, щоб захистити нашу. . . десятки тисяч енергетиків та наші чудові компанії, які виробляють усі ці роботи, я зроблю все, що мені потрібно ».
 
“США, схоже, мають більше шансів побачити на віртуальній зустрічі Opec + наступного тижня вірогідні загрози репресій, ніж зобов’язання скоротити виробництво”, – сказав Clearview Energy Partners, консультант у Вашингтоні.
 
Пан Трамп підштовхнув Саудівську Аравію та Росію домовитись про вилучення 15 відсотків світових поставок нафти, але дві країни залишаються на лісорубах, а онлайн-зустріч Opec + тепер відсунута від понеділка до пізніше тижня після дві сторони торгували барбусами.
 
Президент Росії Володимир Путін заявив у п’ятницю, що скорочення світового видобутку нафти на 10 млн барелів на день можливе, але тільки якщо до нього приєднаються всі основні виробники, включаючи США. Але він поставив під загрозу потенціал угоди, коли звинуватив Саудівську Аравію у запуску цінова війна зашкодила американським виробникам сланців у явній спробі забити клин між Ер-Ріядом і Вашингтоном.
 
Міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдулазіз бен Салман та міністр закордонних справ принц Фейсал бен Фархан напали на заяву в суботу, при цьому останній заявив, що вони “повністю позбавлені правди” і звинуватив Росію в “фальсифікаціях фактів”.
 
Офіційний представник компанії Opec заявив, що “відносини Саудівської Аравії та Росії зараз виглядають складно”.
 
Перспектива угоди призвела до зростання цін на нафту приблизно на 40 відсотків за четвер і п’ятницю, відновившись з 18-річного мінімуму нижче $ 25 за барель до вище 30 доларів за барель. Вони залишаються більш ніж наполовину з початку року.
 
Падіння цін загрожувало майбутньому американським та канадським виробникам нафти, які, як правило, вимагають підвищення цін, щоб отримати прибуток.
 
Світовий попит на нафту впав майже на 40 відсотків, зазначив пан Трамп у п’ятницю, найбільше падіння в історії, оскільки заходи для уповільнення розповсюдження коронавірусу вплинули на економічну активність.
 
Незалежні американські виробники нафти підштовхнули Білий дім змусити Саудівську Аравію та Росію припинити цінову війну, яка поглибила спад, включаючи пропонування більш жорстких санкцій щодо російської енергетики, заборони на іноземний імпорт нафти та націлення на саудівський нафтопереробний завод Motiva в Техасі .
 
Пан Трамп у п’ятницю наголосив на припиненні військової допомоги США Саудівській Аравії, коли він сказав: «ми надаємо військову допомогу країнам майже безкоштовно. . . і вони навіть не подобаються нам ».
 
Додаткова звітність Деметрі Севастопуло у Вашингтоні

Залишити відповідь