Четверг 28 Май 2020

Апрель 8, 2020

Представляємо глобальне дослідження IFES «Інтернет-голосування: питання до розгляду. Загальний огляд для органів адміністрування виборів»

IFES Ukraine
Світлина від IFES Ukraine.

📒 Представляємо глобальне дослідження IFES «Інтернет-голосування: питання до розгляду. Загальний огляд для органів адміністрування виборів»: https://bit.ly/2xUhFUs

🙋‍♂️ Пандемія вірусу COVID-19 підвищила інтерес та попит до послуг в режимі онлайн, у тому числі й голосування.

🗳 Та у контексті виборів, запровадження нових технологій представляє одночасно і нові можливості, і величезні ризики.

Дізнавайтеся у дослідженні:
🔸 чи поліпшить голосування в Інтернеті доброчесність виборчого процесу та активну демократію;
🔸 чи вплине Інтернет-голосування на явку виборців;
🔸 які уроки винесли країни, у яких тестували чи впроваджували Інтернет-голосування;

🗂 Дослідження надає огляд практичних досліджень та наявної літератури про Інтернет-голосування, щоб допомогти особам, які ухвалюють рішення, ставити правильні запитання при розгляді віддаленого онлайн-голосування.

🔖 В Україні IFES прагне тісно співпрацювати з органами управління виборами, законодавцями та представниками уряду, щоб сприяти дискусіям про виборчі технології, включаючи голосування в Інтернеті.

👉 IFES сподівається, що це глобальне дослідження послужить засторогою для поспішного впровадження Інтернет-голосування в Україні, особливо з огляду на досвід інших країн, які відійшли від голосування в Інтернеті через стурбованість щодо рівня довіри та безпеки технологій.

🔗 Цей звіт був підготовлений за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади (Embassy of Canada in Ukraine), британської допомоги від уряду Великої Британії (British Embassy Kyiv) та американського народу через підтримку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine - USAID Україна).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 − восемнадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram